Overwatch r.

50 godzin pracy i rysunek Hanzo polskiego autorstwa został doceniony przez Blizzard!

Wiem, że się powtarzam, ale to niesamowite jak społeczność Overwatch, zresztą nie tylko, ale potrafi być utalentowana. Polska nie jest od tego wyjątkiem. Nasze rodzime studio stworzyło rysunek Hanzo, który zachwycił wszystkich, nawet Blizzarda.

Przywykliśmy co prawda do fan artów, ale mimo to nadal istnieją takie, które potrafią nas zachwycić. Tak jest i w tym przypadku. Polskie studio? Grupa zapaleńców? Jak zwał tak zwał. W każdym razie Blondynki też grają – tak nazywają się twórcy zamieszania, stworzyli rysunek ukochanego przez wszystkich Hanzo.

Wyróżniają się jednak tym, że używają do tego trochę zapomnianego w sumie narzędzia jakim są kredki. Jak piszą praca pochłonęła 50 godzin, masę kredek, ale efekt jest oszałamiający.

Fan art – Hanzo

fan art hanzo

Patrząc na masę pozytywnych komentarzy zarówno na ich fanpage’u na Facebooku jak i pod postem na Reddicie, naprawdę można być pod wrażeniem. Jak wspominałem praca przypadła też bardzo do gustu również Blizzardowi, Bill Warnecke napisał krótko i na temat:

Really fantastic. Great work!

Zachęcam do polubienia ich strony na Facebooku klikrobią nie tylko prace związane z Overwatch. Na ich koncie są też m.in. bohaterowie LoL-a. A jeśli interesuje Was sam proces tworzenia możecie obejrzeć transmisje na Twitchu klik.

Jak Wam się podoba?