League of Legends r.

Zyra z Pustki wygląda powalająco!

Wielu graczy pokazuje swoją zainteresowanie albo miłość do postaci w nietypowy sposób. Użytkownik Reddita zaprojektował skórkę - Zyra z Pustki wygląda powalająco!

Po raz kolejny zostałem zaskoczony twórczością użytkowników RedditaVladBacescu pochwalił się społeczeństwu graczy swoim nietypowym pomysłem na skórkę dla Zyry. W obszernym poście wytłumaczył też powód, dla którego podjął się tak wyczerpującego dzieła: Zyra nie dostała nowej skórki od ponad 2 lat. Dla graczy, którzy ją pokochali to faktycznie prawdziwa tragedia. Dlatego VladBacescu podjął się nie tylko zaprojektowania skórki Zyry z Pustki, ale też wykonania całej roboty. Efekty? Powalające!

Zyra z Pustki wygląda fantastycznie!

Twórca przyznaje, że brak nowych skórek popchnął go do rysowania Zyry praktycznie codziennie, więc ciężko odmówić mu doświadczenia. Co z resztą widać po jego dziele. Najpierw podzielił się konceptem – Zyra z Pustki wygląda jakby była rodzoną siostrą Malzahara albo chociaż jego sadzonką. 😀

Zyra z Pustki wygląda super

Robi wrażenie, prawda? Jednak to nie wszystko! Autor zaprojektował również jej umiejętności, wykazując się niesamowitą wyobraźnią i oddaniem fizjonomii Pustki. Popatrzcie tylko na te macki i oczy – wygląda prawie jak wcielenie Starych Bóstw z Hearthstone’a!

Zyra z Pustki wygląda idealnie!

Po tym co dotychczas zobaczyłem, mogę śmiało powiedzieć, że na pewno bym kupił taką skórkę. Sama Zyra z Pustki wygląda jak by dopiero wczoraj dostała się na Runeterrę – Pustka aż od niej bije! Umiejętności są niezwykle dopracowane. Mnie osobiście urzekł fakt, że nasionko, które może się rozwinąć ma paszczę pełną zębów, a te dające wizję oko. Jednak autor jeszcze wcale na tym nie skończył.

Zyra z Pustki wygląda i brzmi super!

Twórca oprócz wizualizacji zadbał również o zmodyfikowany dźwięk postaci, co jest prawdziwą rzadkością. Tutaj możecie posłuchać jak brzmi Zyra z Pustkiklik! Szczerze to muszę przyznać, że to naprawdę dopracowane dzieło. Słuchając jej mam wrażenie, że rozmawia sobie z Malzaharem gdzieś w Pustce. 😛

Zyra z Pustki wygląda prawie jak siostra Malzahara

Jak zrobić Zyrę z Pustki?

VladBacescu był też na tyle miły, że podzielił się narzędziami, za pomocą których stworzył Zyrę z Pustki. Do obróbki graficznej używał Photoshopa CC i tableta Intuos 5. Z reguły pracował po 3-4 godziny na dzień, ale czasem zdarzało mu się siedzieć nad jednym elementem nawet do 8 godzin. Jednak patrząc na jego dzieło i głośny podziw komentujących naprawdę było warto poświęcić tyle czasu. Stworzył piękną skórkę, którą ludzie chcieliby grać – teraz niech tylko Riot zauważy ten pomysł.

Gralibyście tą skórką? Czy też nie do końca Wam się podoba?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!