League of Legends r.

Z jak Zyra ”Wprowadzenie”

Wiem, jak bardzo kochacie Zyrę i bardzo mnie to cieszy. Na Wasze prośby ukazuje się kolejny artykuł o Zyrze! Zyra będzie dumna :')

Jest to trochę chore według mnie, ale tak polubiliście kwiatuszka parapetowego {tak, do Ciebie mrugam, Zedzik}…

…że postanowiłem zrobić serię całkowicie poświęconą Zyrze!
Co tydzień ujrzycie nowe informacje dot. Zyry: rysunki, rozgrywkę itp.

Chcę jednak wiedzieć, co o tym sądzicie. Jeśli pomysł wam się podoba to piszcie w komentarzach. Wszystko zależy od was, a dzisiaj malutki przedsmak tego co was czeka:

Kącik twórczości

Ta praca jest według mnie zajebista! Cieszyłbym się gdyby zaktualizowali Splash art Ognistej Zyry na właśnie ten, ponieważ przewyższa jakością oryginał jakieś 10 razy!

 

 Zyra Syra

Miss Aga ostatnio postanowiła pójść Zyrą podczas serii! Sprawdźcie, jak jej poszło! Pozdrowionka dla Agi :* [Polecam minutę 31:10]

 

Teoria spiskowa

Wyczekujemy kolejnej skórki legendarnej, która powinna pojawić się już naprawdę niebawem! Co z Zyrą? Podobno miała dostać coś niesamowitego 🙂 Czyżby Program Zyra incoming?

 

Oczojebny rysunek autorstwa: Ja

 

(Tak, co tydzień będę Was skazywać na oczojebne rysunki, hahahaha!) Oto Czarodziejka Zyra. Czyli ta, którą Zyra zjadła na obiad.

EDIT: Wyniki z egzorcyzmów 

 

Myślę, że jako przedsmak Wam wystarczy. Może następnym razem jakiś poradnik? Piszcie, jak Wam się podoba i co o tym sądzicie. Może macie swoje pomysły, a może… jebać tą serię i pisać o Yasuo? Zapraszam do dyskusji!