League of Legends r.

Zyra dostanie skina?

Mamy dziś dla Was kilka teorii, wskazówek i faktów. Czy Zyra otrzyma skina w niedługim czasie? Może legendarnego?

UWAGA! Ludzie, którzy mają zamiar wejść tylko po to, aby napisać komentarz typu ,,znowu ta jebana Zyra” albo ,,głupi redaktor znowu spami o Zyrze”, proszeni są o wyjście.

Najpierw przejdźmy do faktów, czyli potwierdzonych informacji lub słów Riotu.

Oto słowa RiotKateyAnthony:

Zyra znajduje się na naszym radarze postaci, które dawno nie otrzymały skórki. Nie możemy jednak powiedzieć czy już coś dla niej szykujemy, czy jednak nie. Pewne jest, że zajęłoby to trochę więcej czasu, ponieważ podczas pracy nie mamy tylko jednego skina do zrobienia. Zrobienie skórki – bo bohater czeka zbyt długo – mija się z celem zrobienia ładnego skina, chyba nikt nie chce kolejnego Butcher Urgota. Chcemy, aby jej nowy skin był czymś niesamowitym, nie robionym od tak. Chcemy spędzić nad tym więcej czasu, aby rzeczywiście fani Zyry byli zadowoleni.

Pragniemy odejść od schematu roślin i jej podstawowego, roślinnego wyglądu, aby stworzyć coś oryginalnego.

zyra

Brzmi ciekawie. Riot potrzebuje na to więcej czasu, więc być może następny skin do Zyry będzie naprawdę czymś niesamowitym, a według moich dalszych teorii może to być nawet legendarna skórka.

Przeciek skórki?

Na stronie LoL wiki jeden z redaktorów pozwolił sobie na umieszczenie informacji o ,,nieokreślonej skórce dla Zyry”, czyżby miał rację? Nic nie jest pewnie, bowiem autor nie podał żadnego źródła czy też dowodów, a więc możemy się tylko domyślać. Dodam, że informacja została zamieszczona ok. 4-5 miesięcy temu, co mogłoby się zgadzać z datą reworku Zyry i czasem na nową skórkę z poprzedniego artykułu.

Jeśli informacja jest prawdą, raczej pewne jest, że Zyra otrzyma legendarną skórkę, gdyż przez zgodność czasu + informacje od Rioterki można to wywnioskować.
zrzut-ekranu-40

 

Omijanie tematów na skórkę? Zyra już wiele razy po aktualizacji mogła otrzymać skórkę, ale być może jej przeznaczeniem jest jednak coś innego?
Przykładem są skórki Lunar – Zyra była świetnym kandydatem na taką skórkę nawet według Riotu (nie wierzysz? Dam screena!).

zrzut-ekranu-43

Co zatem sprawiło, że jednak nie dostała tej skórki? Skiny Lunar nie wychodzą budżetem ponad 1350 RP, więc legendarna skórka odpada.

Wszysko zbliża się zatem do mojej teorii o legendarnej skórce.

Moje teorie są trzy:

  • Nadchodząca legendarna skórka dla Zyry

Co jest według mnie dość prawdopodobne, Zyra zyskała na popularności w ostatnim czasie, a wszystkie rozmyślania prowadzą do tematu legendarnej skórki.

  • Nadchodząca niesamowita skórka za 1350 rp

Być może będzie to zwyczajna skórka, jednak skoro Riot potrzebuje tyle czasu, może będzie jakaś naprawdę niezwykła.

  • Skin jeszcze nie jest WiP, ale planują dać coś ciekawego.

Raczej najsmutniejsza teoria, ale nie jesteśmy pewni, czy jednak skin jest w trakcie pracy. Wtedy musielibyśmy pewnie poczekać dłużej niż do kwietnia.

Podsumowując. Słowa Rioterki są raczej przejrzyste, a same poszlaki tylko to potwierdzają. Jesteśmy pewni, że czekamy na coś niesamowitego i musimy czekać cierpliwie!

To by było na tyle z mojej strony i mam nadzieję, że tym razem nie powstanie tu shitstorm jak ostatnio.
Zapraszam do dyskusji i pamiętajcie, aby napisać mi swoje teorie!