League of Legends r.

Życie łóżkowe bohaterów LoL-a!

Jakie życie łóżkowe mogą mieć bohaterowie League of Legends? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie za pomocą nazw ich umiejętności!

Artykuł ma charakter humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić, ani zniesmaczyć.

Życie łóżkowe bohaterów LoL-a!

Nunu – [R] Zero Bezwzględne – serio, kto by chciał spędzić noc z małym chłopcem i olbrzymim yeti, przecież to pedofilia i zoofilia na raz!

Caitlyn – [R] Strzał w Dziesiątkę – po samym wyglądzie pani szeryf możemy wywnioskować, że ma wielu adoratorów i z pewnością nie narzeka na swoje życie łóżkowe.

Blitzcrank – [E] Pięść Mocy – najwidoczniej Blitzcrank jest fanem mocniejszych doznań i byle co nie pomoże go zaspokoić. Swoją drogą, kto wiedział, że golemy mogą to robić?

Amumu – [W] Rozpacz – jako, że smutna mumia nie potrafi nawet znaleźć przyjaciół. Nie dziwota, że i w miłości nie ma szczęścia i pozostaje mu jedynie rozpacz.

Vladimir – [E] Przypływy Krwi – cóż, to jest jedna z umiejętności, która mówi sama za siebie. Mam nadzieję, że nie muszę się o niej rozpisywać.

Miss Fortune – [Q] Dwustrzał – jak widać, Miss Fortune jest osobą, której jeden partner nie wystarczy, dlatego też szuka większego wyzwania z dwoma partnerami.

Kha’Zix – [Q] Zakosztuj ich Strachu – tego też chyba tłumaczyć nie trzeba. Wystarczy spojrzeć na jego wygląd.

Sivir – [R] Wielkie Łowy – wygląda na to, że Sivir jest singlem i usilnie poszukuje partnera (bądź partnerki, kto ją tam wie).

Jhin – [E] Ująć Widownię – czyżby Jhin robił karierę w branży erotycznej? Najwidoczniej tak, i wygląda na to, że jest w niej całkiem niezły!

Vayne – [E] Potępienie – Shauna Vayne jest zbyt oddana dla swojej krucjaty przeciw złu. Dlatego też odrzuca zaloty swoich adoratorów i skazuje ich miłość do niej na potępienie.

Maokai – [Q] Mistyczne Uderzenie – sama nazwa tej umiejętności mówi, że Maokai nie lubi być delikatny w tych sprawach. Pytanie tylko czy jako drzewiec znajdzie wystarczająco odważną partnerkę?

Gangplank – [R] Kanonada – kto by się spodziewał, że taki stary pirat jak Gangplank w łóżku potrafi wyzwolić z siebie kanonadę?

 

Jeśli Wam się podobało to z przyjemnością napiszę następną część. A jak Wy opisalibyście swoje życie łóżkowe? Dajcie znać w komentarzach!