League of Legends r.

Teaser skórki Demonblade Yasuo?

Dawno zapowiadana skórka do Yasuo, której wygląd mogliśmy ujrzeć jakiś czas temu na PBE, została prawdopodobnie powtórnie ujawniona w krótkim teaserze na oficjalnej latynoamerykańskiej stronie na Facebooku!

Dokładnie 18 maja podczas jednej z aktualizacji serwera PBE, wraz z misjami i informacjami odnośnie zmian balansu poszczególnych bohaterów, ukazany został obrazek przedstawiający skórki Angelblade Riven oraz Demonblade Yasuo.

Pełen ognia!

Natomiast dziś na wcześniej wspomnianym fanpage’u ukazany został krótki gif przedstawiający stalową maskę z ognistymi oczami i unoszącym się ogniem w powietrzu. Dodatkowo klimatowi towarzyszy króciutki cytat:

Wróć do ognia.

Jeżeli każdy z Was wytęży dobrze oko, to dostrzegacie wyraźnie podobieństwo. Dobrze widać praktycznie identyczny kształt maski wraz ze szczegółami oraz ognistymi oczami. Jednakże jak na razie nie wiadomo, co ma wspólnego Demonblade Yasuo z datą rozpoczęcia ligi LLN, która wraz z godziną została dodana do opisu.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na kolejny teaser z Angelblade Riven w roli głównej oraz dalsze informacje odnośnie skórek. Zapytam Was wprost – kto z Was cieszy się z nowej skórki do Yasuo? Napiszcie w komentarzach!

Jeden z Rioterów zaprzeczył, że to rework Urgota. Istnieje również możliwość, że chodzi o nowego bohatera lub po prostu event, w którym zostaną zaprezentowane dwie skórki. Na dalsze informacje poczekamy prawdopodobnie do poniedziałku.