r.

Znamy szczegóły zmian u Viktora!

Solcrushed zdradził nam szczegóły nadchodzących zmian u Viktora! Koniecznie je przeczytajcie, jeżeli chcecie być na bieżąco!

Riot Solcushed na forum League of Legends podał takie szczegóły umiejętności;

UMIEJĘTNOŚĆ PASYWNA

Viktor będzie miał możliwość ulepszenia swojego przedmiotu 3 razy i każda aktualizacja będzie ulepszała jego umiejętności orazmoc umiejętności lub manę.

Q

otrzyma znacznie zwiększone obrażenia, ale kosztem znacznie zmniejszonego zasięgu. Stracone obrażenia przeobrażą się w modyfikator następnego auto-ataku Viktora. Postać będzie mogła zdobyć swoją tarczę oraz dodatek do szybkości ruchu z bezpiecznej odległości. Tarcza oraz dodatkowy MS będą przyznawane od razu po użyciu umiejętności.

W

To jest drobna umiejętność z bardzo wielkim potencjałem. Niestety, przy tak małym zasięgu trudno wykorzystać tę umiejętność w agresywny sposób. Zwiększyliśmy zasięg użycia W, który teraz jest zrównoważony z superumiejętnością. W zamian tego, wrogowie będą powiadamiani wcześniej, że pułapka otwiera się pod nimi.

E

Laser to najbardziej rozpoznawalna umiejętność Viktora. Postaraliśmy się, aby dalej była wszechpotężną bronią w rękach użytkownika. Nie będzie już nakładać “kropki” przy trafieniu, lecz nastąpi eksplozja. Jeżeli Viktor trafi swój cel laserem oraz eksplozją, zada bardzo duże obrażenia, większe niż na oficjalnych serwerach. Czar będzie lekko słabszy, ale dużo lepszy w czyszczeniu swojej linii i w połączeniu z innymi umiejętnościami postaci.

R

Planowaliśmy bardzo dużo zmian w superumiejętności. Niestety, plany nie wypaliły i umiejętność będzie bardzo podobna do tej, która jest na oficjalnych serwerach.