League of Legends r.

Znamy powód dominacji Leony!

Wzmianka w opisie aktualizacji 6.13 pojawia się tylko raz i odnosząc się do tych informacji - miała dostać tylko małą poprawkę w opisie jednej z umiejętności. Nic znaczącego prawda? A jednak jakimś cudem jej wskaźnik zwycięstw podskoczył o 4%! Jak to możliwe?

Zacznijmy od zmian, jakie “otrzymała” Leona w ostatniej aktualizacji:

Poprawiliśmy opis Q – Pawęża Brzasku Leony, który wskazuje teraz, że ogłuszenie trwa 1 sekundę, a nie 1,25 sekundy (faktyczny czas trwania ogłuszenia nie uległ zmianie).

Czy aby na pewno? Okazuje się, że nie! Riot Games popełniło błąd i zamiast zmienić opis na 1 sekundę to… zmieniło czas trwania ogłuszenia do tego z opisu, czyli 1,25! Czy te 0,25 s mogło tak mocno zmienić balans Promyka Jutrzenki? Jak widać tak. Owszem, były też zmiany w zdobywaniu doświadczenia które mogły troszkę pomóc, lecz główną przyczyną jest właśnie to troszeczkę dłuższe ogłuszenie!

To chyba jedna z większych pomyłek czerwonych ostatnio. Przyznam szczerze, zaskoczyło mnie to, że taka mała zmiana może aż tyle namieszać. A jednak, wykresy nie kłamią i obecnie Leona ma aż 55,55% zwycięstw, gdy w poprzedniej aktualizacji było to 51,74% (źródło: champion.gg).

A Wy co o tym myślicie? Zauważyliście tą zmianę, nagłą dominację Leony? Dajcie znać w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!