League of Legends r.

Zmiany w wyciszeniu Cho’Gatha?

Liga Legend potrafi codziennie zaskakiwać. Wiecie, że rozpatrywanie trafienia, niektórymi umiejętnościami dzieję się w momencie wypuszczenia skillshota, a nie kiedy już ostatecznie on doleci?

Tak też dzieje się w przypadku Cho’Gatha – [W] trafia nawet cele, które zdążą użyć flasha, ale w momencie gdy nacisnęliśmy przycisk odpowiadający za nasze wyciszenie stały one w jego zasięgu!

Rito pls nerf dat shit!

Najpopularniejszą tego typu mechaniką było stare [E] Dariusa. Zobaczcie sami!

Tak samo jest ze stunem od Annie. Możemy zdążyć flashnąć spod zaklęcia, jednak stun oraz obrażenia i tak będą zaaplikowane.

To co z tym Cho’Gathem?

Zobaczcie wypowiedź Riotera Meddlera na ten temat :

Jest to coś co z pewnością musimy zrobić – pytanie tylko kiedy? Uważałbym z balansem Cho’gatha, dlatego jeżeli chcielibyśmy zmienić mechanikę lotu [W], byłby to z pewnością pewien nerf dla niego. Wolałbym zostawić go wtedy z rekompensującym mu to buffem. Zmienimy również stunowanie Anki na [W]/[R] podczas zmian mid lanerów w tym roku. Zdecydujemy wtedy czy będzie to również odpowiedni czas aby zająć się Cho’Gathem czy też nie.

Czyli jak zwykle – Riot wie, ale nie wiadomo kiedy się tym zajmie. Czyżby szykowały się, w zamian za naprawienie [W], jakieś buffy dla tej bestii z pustki? Zobaczymy, lubię nim grać i z chęcią przyjąłbym lekkie poprawki dla tej postaci!

784x250

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]