League of Legends r.

Zmiany wizualne w League of Legends

Macie czasami problem z odczytaniem wszystkich informacji na ekranie? Okazuje się, że nie jesteście sami i Riot ma zamiar wprowadzić zbawienne zmiany wizualne już w patchu 7.5!

Na oficjalnym Forum League of Legends, Meddler podzielił się listą tego, co planują poprawić dla lepszej przejrzystości i komfortu rozgrywki:

Wraz z wyważaniem balansu w 7.5 chcemy również wprowadzić najpotrzebniejsze zmiany wizualne. Aktualna lista (więcej szczegółów za tydzień) wygląda tak:

  • Lepsze komunikowanie stanu recallowania w przypadku bohaterów/skórek, które nie posiadają oddzielnej animacji powrotu.
  • Poprawiony wygląd podpowiedzi i lekkie zmiany layoutu.
  • Poprawki, by wskaźniki umiejętności zawsze pojawiały się nad terenem, niezależnie od jego wysokości (zawsze powinniście widzieć R Pantheona lub Zyry).
  • Usunięcie niepotrzebnych znaczników umiejętności dla sojuszników lub obserwujących (np. pierścień wokół E Varusa ma znaczenie tylko dla niego i jego przeciwników, sojusznicy nie muszą mieć precyzyjnego podglądu na zasięg tej umiejętności).
  • Dostosowanie interfejsu do wzrostu bohaterów.

Potrzebne zmiany wizualne?

Myślę, że Riot idzie w dobrym kierunku. Mamy przecież wielu różnorodnych bohaterów, których umiejętności powinny być dobrze widoczne, by dało się ich uniknąć lub odpowiednio skontrować. Z tego powodu niektóre skórki są czasem lepsze od innych, prowadząc niekiedy do ich wyłączenia z profesjonalnych rozgrywek. Nie jest to fajne dla fanów poszczególnych skinów i powinniśmy cieszyć się, że Riot dąży do zmian!


A co Wy myślicie o nadchodzących poprawkach w przejrzystości Ligi? Potrzebne, czy może w bronzie nie trzeba widzieć nic, oprócz przeciwnika? Piszcie w komentarzach!