League of Legends r.

Zmiany w specjalizacjach!

Zmiany w specjalizacjach to coś, czego spodziewamy się wszyscy prędzej czy później. Kiedy możemy się ich spodziewać i na czym się skupią? O tym tutaj...

Specjalizacje są ważne dla gry. Ustawiając je w odpowiedni sposób, możemy znacznie ułatwić sobie rozgrywkę. Oczywiście dostosowując się do roli, którą będziemy odgrywać oraz postaci, którą zamierzamy zagrać. Jednak jak wiadomo, w każdym sezonie dokonywane są zmiany w tej kategorii. Co na ten temat mówi Meddler?

specjalizacje 1

Coś związanego ściśle z tym tematem nastąpi w okolicach przedsezonu. Pracujemy nad kluczowymi specjalizacjami, zarówno zajmując się problemem ich balansu, jak i poprawą stopnia ich atrakcyjności dla niektórych championów. Ferwor Walki jest na szczycie listy do mądrego zbalansowania oraz popracowania nad formą skalowania AS. Problem powinien zostać rozwiązany. Będzie słabszy na bohaterach, którzy nie budują obrażeń.

Zmiany w specjalizacjach!

Zatem podsumowując powyższą wypowiedź, mamy kilka odpowiedzi:

  • Zmian w specjalizacjach możemy spodziewać się w przedsezonie.
  • Ich głównym celem jest lepszy balans.
  • Zmiany będą dotyczyć kluczowych specjalizacji, czyli Żądzy Krwi Watażki, Ferworu Walki, Ognistego Dotyku, Przypływu Jeźdźca Fal, Dekretu Władcy Piorunów, Błogosławieństwa Piewcy Wiatrów, Uścisku Nieumarłego, Siły Wieczności i Kamiennej Więzi.
  • Najważniejszą i największą rewolucję przejdzie ferwor-walki Ferwor Walki.

Ferwor Walki nie bez powodu jest głównym celem zmian. Osobiście uważam, że rzeczywiście jest w tym momencie OP. Ładunki ferworu są łatwe do zdobycia, a dodatkowe ich obrażenia, które się zwiększają dodatkowo wraz z poziomem postaci, są ogromne. Nie tylko jest popularny wśród ADC, ale cieszy się również uznaniem wśród bruiserów (np. Jax, Master Yi, Irelia, Riven itd.).

A Wy co sądzicie na temat zmian? Jesteście z nich zadowoleni? Piszcie Wasze opinie w komentarzach.