League of Legends r.

Czy zmiany run przyjdzą wraz z reworkiem tanków?

Pamiętacie czasy, kiedy dobieraliście swoje pierwsze runy? Były bardzo drogie, więc wybieraliśmy je dosyć ostrożnie. Czy konieczne zmiany run przyjdą wraz z reworkiem tanków?

Zmiany run

Już wiele miesięcy temu zostały one zapowiedziane. Mają być łatwiejsze w “obsłudze” przede wszystkim dla nowych graczy. Zmiany rzeczywiście się ukażą, ale… Zresztą, zobaczcie, co odpowiedział Meddler:

W środku sezonu nie będziemy zmieniać ani run, ani masterek. Przedsezon wydaje się być najlepszym momentem na tego typu kwestie.

Teraz nasuwa się pytanie, dlaczego Riot rusza masterki, skoro przez ten cały czas nie mieli tego w planach?

Balans. Nie jest wykluczone, że w najbliższym czasie również i inne otrzymają aktualizację. Kandydatem może być Warlord lub Bond of Stone, jednak nie chcę o tym więcej mówić.

Fearless otrzyma nerfa, jest to obecnie najlepsza masterka, która nie jest kluczem.

Wyjaśnienie

Teraz już wiemy, dlaczego obniżono cenę na runy tieru II. Zmiany przełożono na drugi plan, przez co czerwoni mogą zająć się tym, co aktualnie wymaga od nich gra. Lada chwila i w grze pojawi się rework tanków; niestety do tego czasu nie ma szans na spełnienie ww. próśb graczy.

Co o tym sądzicie? Czekacie na tę aktualizację, czy jest ona może według Was zbędna? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

runy