r.

Zmiany u Quinn coraz bliżej

Ostatnimi czasy kolejnych bohaterów dotykają zmiany. Wydawało się, że Riot omija szerokim łukiem Quinn, jednak okazuje się, że nie pozostaje on aż tak obojętny, jak myśleliśmy. 

Na stronie głównej LoL-a powstał temat dotyczący zmian u Quinn. Gracze narzekali m.in. na kiepską animację ataku, nieszczególny wygląd (garb) Quinn oraz na to, że Valor nie posiada pasywki. Tematem zaciekawił się RiotRepertoir. Powiedział, że pracuje już nad zmianami pasywki oraz nad ciekawszą animacją ataku.
Oto cała wypowiedź:

Aktualnie pracuję trochę nad Quinn. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że Harrier (pasywka) często robi mnie w konia. Miała ona za zadanie zrobić z Valora i Quinn dynamiczne duo. Tymczasem: <<Proszę, Valor, zacznij oznaczać ważniejsze cele>> bądź <<Valor, proszę, przestań tracić czas na oznaczanie niepotrzebnych celów>>. A gdy Quinn rusza do boju, ludzie mogliby widzieć w niej zagrożenie, gdyby jej ataki wyglądały na takie, które mogą naprawdę skrzywdzić.

To moje główne nastawienie, jeśli chodzi o Quinn.

Nie jesteśmy jeszcze na takim etapie, żebym mógł omówić szczegóły, ale zmiany u Quinn znajdują się na szczycie mojej listy rzeczy do zrobienia.”

Nie skończył tylko na jednej wypowiedzi. Pod innym postem, gdzie autor rozpisywał się nad rolą Quinn w grze, napisał o tym, jak prezentuje się ona wśród innych ADC i na czym chce się skupić przy jej reworku.
Cały komentarz:

“Cześć, Tygger7 [autor posta], dzięki za przemyślenia dotyczące Quinn.

Quinn jest niezwykle dziwną postacią i identyfikowanie jej z określoną linią nie jest łatwym zadaniem. Jednakże ADC, który gra solo na linii, nie jest czymś niezwykłym, ponieważ widzimy to już w innych postaciach – takich jak Ezreal, Varus oraz czasami Corki.

Jeżeli meta nagle zmieni się na taką, gdzie ADC będzie grał solo, Quinn zdecydowanie zaistnieje. Niestety nie widzieliśmy czegoś takiego od dawna i trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek to wróci.

Najbezpieczniejszą rzeczą, którą teraz możemy zrobić, to zastanowienie się, co jest takiego unikatowego/fajnego w Quinn, co możemy wzmocnić i zrobić z tego coś, czego będzie potrzebował cały zespół. Jeżeli umożliwimy Quinn coś w stylu stania się “zasięgowym carry, który zmienia się w melee carry”, powstanie coś, czego żaden inny bohater walczący wręcz nie posiada. Jeżeli nie, będziemy przyglądać się innym aspektom Quinn i podkreślimy jej unikatowość.”

 

Co o tym sądzicie? Jakich zmian oczekujecie u Quinn?

 

Źródło: surrenderat20