League of Legends r.

Nowa historia Annie? A może nowy model w grze?! Coś się może zbliżać..

Hmm - czy Riot coś planuje związanego z Annie? Możliwe że coś się zbliża do LoL-a, tylko w tym momencie nie wiemy co... ale o co chodzi?

Jeżeli nie widzieliście wczorajszego PBE lub byliście zajęci podziwianiem tych świetnych Splashów i nie zauważyliście innych rzeczy, to przypomnę Wam o co biega:

Nowe ikony przywoływacza

  • No idea, do czego one będą

Tibbers i… kwiatek?

Rioter Scathlocke podrzucił tylko kawałek jej lore z Uniwersum – i pogrubił dwie rzeczy w tym:

Niebezpieczna, lecz przedwcześnie dojrzała Annie, jest dzieckiem o nieprawdopodobnych zdolnościach pirokinetycznych. Nawet w cieniach północnych gór Noxusu jest magicznym wyjątkiem. Jej upodobanie do ognia zaczęło się wcześnie pod postacią nieprzewidywalnych wybuchów emocjonalnych. Jednakże z czasem nauczyła się kontrolować te „sztuczki”. Jej ulubiona sztuczka to przyzwanie jej ukochanego misia, Tibbersa, jako ognistą bestię, która chce tylko niszczyć. Zagubiona w wiecznej, dziecięcej niewinności, Annie przemierza ciemne lasy zawsze poszukując kogoś do zabawy.

I dodał tylko:

Z Uniwersun, tylko na tą chwilę… 😉

trochę jak “Cześć, mam na imię Adam i mam 13 lat ;-)”

Riot chyba nie wrzucałby bez powodu jakiś losowych ikonek

W tym momencie mamy masę nadchodzących eventów, m.in: Lunar, Walentynki, nowy Swain… dużo tego – więc może to jest zapowiedź czegoś związanego z Annie?

Mamy kilka opcji – nowa historia? A może nowy wygląd w grze?

Wiemy tylko tyle że te ikonki, to nie coś co będzie “ot tak” dodane do LoL-a… tylko ciekawe co to może być.

 


Macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzach!