League of Legends r.

Kto otrzyma zmiany w 9.5? ★ Czy Karma w końcu dostanie minirework?

Pamiętacie, że Karma miała otrzymać minirework? Co z tymi zmianami?

Wiadomości na dziś:

★ Kto otrzyma zmiany w 9.5?

Kto prawdopodobnie otrzyma zmiany w aktualizacji 9.5? Meddler dzisiaj przekazał nam trochę informacji o nadchodzących poprawkach balansu, które zobaczymy za około trzy tygodnie na serwerach live.

Akali

Meddler stwierdził, że na pewno otrzyma ona buffy. W tym momencie jej sytuacja się ustabilizowała (po zmianach z 9.3). Riot od teraz będzie chciał odczekać co najmniej jedną aktualizację po większych zmianach postaci zamiast od razu wprowadzać poprawki w następnym patchu.

Neeko

Buff E – Riot celuje w zwiększenie siły oraz potencjalne zwiększenie przejrzystości rozgrywki.

Aatrox i Rakan

Prawdopodobnie otrzymają buffy, aczkolwiek nie jest to tak pewne, jak w przypadku zmian Neeko i Akali.

Urgot

Najpewniej nie otrzyma żadnych zmian w aktualizacji 9.5. Zespół balansujący spojrzy na niego w 9.6, ponieważ jego nerfy wchodzą w 9.4. Sytuacja taka sama, co z Akali.

★ Czy Karma w końcu dostanie minirework?

W zeszłym roku Riot zapowiadał minirework Karmy. Proponowane zmiany znajdziecie tutaj i tutaj. W pewnym momencie temat jednach ucichł i nie wrócił. Co się dzieje z minireworkiem Karmy?

Pod koniec roku testowaliśmy pewne zmiany Karmy, m.in. dając jej nowe W, które zmniejszało cooldown sojuszników. Sprawdziło się to całkiem nieźle, jednak zrodziło pytania, czy na pewno Karma jest odpowiednią postacią do takich rozwiązań. Po dalszych testach i dyskusjach […] odsunęliśmy te plany od Karmy. Prawdopodobnie jednak wykorzystamy je w przypadku innego bohatera.

Możemy więc spodziewać się redukcji cooldownu sojuszników u którejś z nowych postaci bądź przy innym reworku. Karma niestety musi jeszcze na zmiany poczekać.

Gdy ponownie zajmiemy się Karmą, chcielibyśmy spróbować poprawić jej pasyw. Mógłby on angażować konsumowanie ładunków przy zadawaniu obrażeń, co redukowałoby cooldown Mantry w większym stopniu niż obecnie.

Źródło

★ A na koniec…

Takoyaki Vel’Koz!

Źródło: klik!