League of Legends r.

Zmiany w 8.5: Tristana, Ryze oraz Azir z nerfami?!

Jesteście ciekawi, jakie postacie (i przedmioty!) otrzymają zmiany w nadchodzącym patchu 8.5? Jest tego trochę, aczkolwiek niektórzy pewnie się ucieszą z niektórych nerfów (tak, tak - Tristana otrzyma takowego).

Jak pewnie wiecie, Riot w 2018 wprowadził system mniejszych i większych patchów, tzn. parzyste są tymi “większymi” i przynoszą dużą ilość zmian, a te nieparzyste mają trochę zmian “cyferek” bez fajerwerków.

Także jak już pewnie zdążyliście ogarnąć, patch 8.5 nie będzie zawierać wielu niesamowitych zmian, aczkolwiek jak zobaczycie poniżej, Riot zamierza zrobić coś ciekawego.

Zmiany w 8.5 – kto/co dostanie nerfa, a kto buffa?

  • Nerfy Tristany

W tym momencie ma ona niewystarczające słabości (tzn. jest zbyt mocna), więc Riot zamierza wprowadzić/zwiększyć znaczenie którejś z nich – a nie nerfić jej “cyferki”.

  • Nerfy Duskblade

Nerfy obrażeń z proca/pasywki i możliwe zmiany tego, jak działa pasywka Blackout/Zaciemnienie.

  • Zmiany buffów smoków

Jakieś zmiany buffów pochodzących od smoków, aby niektóre były bardziej pożądane/aby pojawiła się walka o takowe w early.

  • Nerfy Azira, Ryze’a i Galio

Szczególnie Meddler skierował ten podpunkt w stronę Ryze’a – i tak, jest to wina różnicy tego, jak sobie radzi w rozgrywkach prosów i w rękach “normalnych” graczy.

  • Noctune i Olaf… z buffami?

Nic jeszcze nie wiemy o takowych – ale przynajmniej wiemy, że są.