League of Legends r.

Zestaw interesujących fanowskich skinów!

Custom Skin? To ukochany rodzaj artykułów! Wszyscy je uwieee... Hę? Co to za kartka? Że niby kłamię..? A co mnie jakiś Iks Iksiński obchodzi?! <Pali kartkę> Od dziś wszyscy kochają fanowskie skiny, rozumiemy się?!

Skoro przeszliśmy przez formalności, zajmijmy się sprawą na poważnie. Kilka starszych, kilka nowszych… Ale dość mało znane dzieła artystów, którzy podzielili się swoimi pomysłami na to, jak powinniśmy wydać nasze kieszonkowe! Khę, khę, lub wypłatę od Kasasia gdy nam rzuci groszem khę, khę.

Zacznijmy delikatnie!

Przecież na start trzeba pokazać ostatnie miejsca listy! Choć przyznam, że fani pairingu Tristana x Teemo (Teemo tylko dla Lulu!) powinni się ucieszyć z pomysłu dopasowania tematycznego!

Skin

Ambulans Vi!

ŁIJOŁIJO, nadchodzi wpiii… W pięknym stylu zrobiony skin tematyczny! Była policjantka, ale nie ograniczajmy jej do jednej roboty! Jeszcze potem będzie marudzić, że nie gankuje, bo pieniędzy na itemy nie ma… Skin dość stary, ale jary!

Nerf This!

Te kulki bolą i ostatnio się ostro przekonałam… Syndra nie musi wzywać Shen Longa, by Midlaner zaczął płakać, ale motyw bardzo mi się podoba!

Takiego bota to ja chcę!

Zielona latarnia i Batman… Jeśli dodamy jeszcze Super Teemo, podkreślimy ich badassowość na jego tle. (Ciekawe czy zacznie się wojna w komentarzach Batman vs Superman :u).

Panna Młoda Jinx

Osobiście zakochałam się w tym skinie, głównie przez Ultimate! Myślę, że idealnie pasowałby na walentynki! Może zobaczymy ją na przyszły rok?