League of Legends r.

Zbiór faktów i ciekawostek o: Rift Herald

Czasem warto przyjrzeć się lepiej elementom z gry, które służą nam jedynie za cel. Zawierają one wiele ciekawostek i ukrytych przekazów, wystarczy jedynie spojrzeć na to bardziej fabularnie, wczuć się w świat przedstawiony. Czyli luźna seria o zawartości League of Legends.

To teraz troszeczkę o naszym przerośniętym skorupiaku. Zobaczmy co u niego widać! Haha, bo on ma duże oko! taki żart… Zaczynajmy!

 

Ogólny opis:

Rift Herald to neutralny stwór na mapie Summoners Rift. Pojawia się on w 10 minucie i znika wraz z pojawieniem się na jego miejscu Barona w 20 minucie gry. Podczas atakowania go odkrywa on czasami swojego oko. Kiedy jest ono otwarte możemy zadać potworowi (atakując go od tyłu) znaczną ilość obrażeń. Po pokonaniu Heralda wypada nam jego oko jako przedmiot. Po podniesieniu go pojawia się on w miejscu talizmanu. Aktywne działanie: Szybszy powrót (jak po buffie Barona) Użycie: Pojawienie się Heralda na polu jako sojuszniczego stwora, pushującego najbliższą aleję (uderzenie w oko dalej jest jego słabym punktem, a po szarszy w wieżę otrzymuje również obrażenia).

Ciekawostki:

-W pre-sezonie 6 nastąpiła zmiana buffu Heralda i samego wyglądu stwora. Wyglądał on tak:

-Potwierdzone jest, iż Rift Herald to Wędrujący Krab, który zbliżył się zbyt blisko do otchłani Pustki

-Oko Heralda może być do przejęcia jedynie przez drużynę, która takowego zabije. Po jakimś czasie znika nie podniesione, bądź nie użyte w ekwipunku.

-Wieża złapie Prędzej fokus na Heralda, niż na minionach, dlatego warto stawiać go kiedy wieża skupia się na atakowaniu np. miniona armaty)

-Nie da się teleportować Heralda, ani potraktować jako obiekt umiejętnościami

-Zablokowanie postaci używającej Oka Heralda przerywa jego efekt i usuwa przedmiot z ekwipunku posiadacza (używajcie więc go pewnie)

-W specjalnym Trybie Blood Moon możemy ujrzeć tematyczny wygląd modelu starego Heralda!

-Występuję błąd, który czasami blokuje stwora po pojawieniu się go w miejscu legowiska Skalniaków

Interakcje z mapą (grą):

-Kiedy zatańczymy obok stwora, ten zatańczy razem z nami! Ten sam taniec wykona, kiedy przeżyje jako minion do końca rozgrywki!

Zawartość:

-Podczas “Black Friday” przekierowanie się do specjalnej zakładki w Riot Merch i porażenie Heralda dało nam możliwość odblokowania specjalnej ikony!

To już koniec tego artykułu, ale nie koniec maratonu! Do WIDZENIA! Haha