League of Legends r.

Zapowiedź zmian [E] Wukonga w 10.8

Po wielu tygodniach testów, minirework Wukonga w końcu pojawił się na serwerach live w patchu 10.6. Nadeszła pora na wyważanie bohatera.

Zapowiedź zmian Małpiego Króla

Na swoim tweecie Spideraxe informuje o tym, że Riot Captain Gameplay zapowiada zmiany prędkości ataku na [E] Wukonga w aktualizacji 10.8.

Pojawią się pod warunkiem, gdy nerfy w 10.7 negatywnie wpłyną na Wukonga na pozycji junglera. [Zobacz: Szczegółowe plany na patch 10.7]

24 marca rioter August wspomniał podczas swojego streama, że Riot zamierza przyjrzeć się obrażeniom z [E] oraz pancerzowi w późnej fazie gry. Planowane jest zmniejszenie ogólnych obrażeń Wukonga i zmiany w skalowaniu pancerza co poziom. Mogliście to już dokładniej zobaczyć w szczegółowych planach na patch 10.7.

Gdy zmiana pojawi się na 10.7, w zależności od jej wpływu na Małpiego Króla na dżungli, Riot może zmienić jego prędkość ataku na [E].

Riot niejednokrotnie wypowiadał się, że najsilniejszymi rolami Wukonga są top oraz mid.

Kiedy patch 10.8?

Zgodnie z harmonogramem patchów, aktualizacja 10.8 jest planowana na środę, 15 kwietnia 2020 r. Pamiętajcie, że data zawsze może ulec ewentualnym zmianom.