League of Legends r.

Zaklinaczka Smoków Zyra – zmiany tekstur!

Witajcie. Dziś przyjrzymy się zmianom tekstur w skinie Zaklinaczka Smoków Zyra oraz planom co do jej następnych zmian.

Wiele osób narzekało na zbyt duże podobieństwo jajek/sadzonek Zyry do kul Atlantean Syndry. Katey postanowiła coś zaradzić i oto owoc pracy:

Gdyby ktoś nie rozumiał: old – stary, new – nowy.

Według mnie zmiany w przejrzystości nie były potrzebne (wolałbym zmienić kolory, żeby były takie jak na splash arcie), jednakże zmiany mają swoje plusy – lepiej widać malutkie smoczki w środku.


Wiemy, że ten skin przejdzie jeszcze dużo zmian, w tym – poprawki tekstur modelu pod koniec cyklu, nowe/poprawione efekty dźwiękowe do umiejętności i recallu, możliwe zmiany w efektach ultimate’a Zyry.

Czemu [R] nowego skina jest takie, meh?
Katey mówiła, że pierwotnie ult był tak tętniący życiem i szalony, iż musieli go ”uciszyć” z powodu problemów w gameplay’u. Szkoda, ale w sumie mają rację.

Jak mówiłem, skin w ciągu 2 tygodni pewnie wiele jeszcze przejdzie – wszystkie swoje wątpliwości, pytania, propozycje nt. skina Dragon Sorceress umieszczajcie tam klik! . Może Riot Was posłucha, bo zmiany nasion wynikają właśnie z naszych próśb pod tym linkiem.

Dziękuję serdecznie za uwagę i pozdrawiam. Co sądzicie o zmianach? Macie jakieś własne propozycje? Zapraszam do dyskusji!