League of Legends r.

Czy Zac dostanie nerfy?

Czy ostatnimi czasy zdarzyło Wam się zagrać na Zaca i pomyśleć, że to właśnie ten bohater potrzebuje nerfów? Co na to Meddler?

Jeden z graczy, nie mogąc znieść obojętnego przechodzenia obok Zaca, postanowił zapytać na forum o jego nerfy. Chyba nie on jeden jest zdania, że nasz bohater zdecydowanie potrzebuje osłabienia, biorąc pod uwagę choćby jego win rate.

Meddler odpowiada:

Na pewno będziemy rozpatrywać Zaca w cyklu następnego patcha, chociaż nie jestem jeszcze pewien, czy będziemy go nerfić. Jest to dość popularny pick, jak i ban w niektórych regionach, a w innych nie, chociaż jego wydajność również się zmienia. Możliwe, że jest to po prostu kawałek mety, a on ucichnie w sposób naturalny, ewentualnie inne regiony posiadają większy pociąg do Zaca niż reszta. Będziemy zwracać na to uwagę.

Będziemy musieli prawdopodobnie włożyć trochę pracy w to, aby uczynić go bardziej przejrzystym, gdzie jego E dla innych graczy idzie do ziemi – jeśli nic więcej, to raczej poprawa przejrzystości z pewnym wpływem bilansu aniżeli całkowita jego zmiana.

Meddler nie jest przekonany co do większych zmian Zaca i wcale nie twierdzi, że jest on zbyt silny! Co natomiast myślicie o tym Wy? Według mnie tutaj zdecydowanie przydałyby się nerfy, a Meddler musi o tym pomyśleć. Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie, musimy polegać tylko na jego obietnicach.