League of Legends r.

Xin Zhao: Faker 1v3

Nie od dziś wiemy, że Xin Zhao jest jednym z silniejszych, a na dodatek dość prostszych mechanicznie bohaterów. Co może zdziałać w odpowiednich rękach? Koreańczyk daje radę!

Faker, jeden z zawodników drużyny SKT T1, znany jest jako koreański bóg Ligi. Nie brak mu fanów, ani oczywiście skilla. Zobaczcie, co Faker zrobił tym razem w towarzystwie Xina! Triple w kilkanaście sekund?

Nie wydaję mi się, że może być to dla nas jakimś wielkim zaskoczeniem, bo przecież to sam Faker. Zanim jednak pojawi się “Xin noob champion”, przyjrzyjmy się jego umiejętnościom:

  • Cios Trzech Szponów –  jest to proste wzmocnienie trzech kolejnych ciosów Xina, z których ostatni wyrzuci przeciwnika w powietrze. 15/30/45/60/75 (+120% obrażeń do ataku) pkt. obrażeń fizycznych, skraca dodatkowo czas odnawiania pozostałych umiejętności o 1 sekundę.
  • Okrzyk Bojowy – umiejętność ta ma kilka zastosowań – nie dość, że leczy naszego bohatera, to dodatkowo zwiększa prędkość ruchu, a każdy jego co trzeci atak zada obrażenia krytyczne, równe 25/37,5/50/62,5/75% dodatkowych obrażeń.
  • Zuchwała Szarża – Xin dosłownie szarżuje na wroga, dodatkowo spowalniając go oraz wszystkie cele znajdujące się w pobliżu. Szarża zadaje 10/110/150/190/230 (60% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych. 
  • Zamaszysty Cios – Xin Zhao zadaje pobliskim wrogom obrażenia, zależne od ich aktualnego zdrowia i odrzuca w tył cele, którym nie rzucił wyzwania. Dodatkowo otrzymuje premię do pancerza i odporności na magię, zależną od liczby trafionych bohaterów. 75/175/275 (+100% dodatkowych obrażeń od ataku) plus 15% aktualnego zdrowia wrogów (maks. 600 pkt. obrażeń przeciwko potworom).

Z takim Xinem gry byłyby o wiele prostsze!