League of Legends r.

Jak się trzyma Xin bez Devourera?

Community jest oburzone usunięciem ulepszenia Pożeracza, co z mainami Xina? Zobacz wypowiedź Meddlera na ten temat.

Na forum League of Legends pojawiło się pytanie dotyczące Xina, balansu po usunięciu Pożeracza i potencjalnych buffów dla junglerów wykorzystujących to ulepszenie w swoich buildach. Jak to się prezentuje? Winratio Xina spadło ekstremalnie poniżej standardu – z przesadzonego i wygórowanego 52.62% na 45.88%. Lecz, jak to mówi nasz wojownik z Demacii: “Ja się liczb nie boję!”

Padło pytanie:

Wraz z usunięciem tak bazowego itemu dla Xina, jakim był Devourer, jak się on trzyma? Wydaje mi się, że widziałem coś o potencjalnych buffach dla junglerów, którzy korzystali z tego ulepszenia w patchu 6.10 po zebraniu statystyk z obecnego 6.9. Chcę wiedzieć, czy to plotka, czy naprawdę coś planujecie?”

Odpowiedź Meddlera:

Wszyscy junglerzy oparci o ten przedmiot wydają się obecnie cierpieć, wliczając w to Xina. Patrząc na Krwawe Szpony, odnoszę wrażenie, że są lekko “niedostrojone” i ściągają w dół całą grupę junglerów, którzy powinni budować ten przedmiot. W pierwszej kolejności będziemy patrzeć na rezultat buffowania Krwawych Szponów. Potem spojrzymy na pojedynczych bohaterów – takich jak Xin – możliwe, że dostanie on wzmocnienie. Yi wygląda, jakby potrzebował potencjalnego buffa w 6.10 ze względu na to, jak pokrzywdziły go zmiany Pożeracza/Guinsoo.

No ja mam nadzieje, że tak przy okazji wejdą nerfy na Kindred; jeżeli Szpony dostaną buffa, to Wieczni Łowcy staną się hybrydą wściekłej Gosu-wannabe-Vayne i maszynki do mielenia mięsa…  Patch 6.9 to w sumie największa aktualizacja Ligi, jaka kiedykolwiek miała okazję się pojawić. Coś czuję, że Riot będzie musiał długo bawić się balansem. Oprócz buffa dla junglerów pod AS, dodałbym do koncertu życzeń jakiś nerf Zeda, który obecnie ma ~78% banrate. Czekam na nadchodzące patche z niecierpliwością i dużym dystansem.

Macie jakieś przemyślenia co do balansu w 6.9? Czy coś Was w obecnym patchu irytuje? Dajcie znać w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]