League of Legends r.

A gdyby tak wzmocnić Smoka Powietrza

Obecnie Smok Powietrza przez graczy uważany jest za najsłabszego w grze. Wiele osób woli nie ryzykować walki dla marnych korzyści, jakie oferuje zabicie tej bestii. A gdyby tak dodać coś więcej...

Zacznijmy od tego, co obecnie oferuje Smok Powietrza:

Zwiększenie prędkości poruszania o 15/30/45 (w zależności od ilości zabitych Smoków Powietrza; dodatkowe 50% ze Znakiem Starszego Smoka) jednostek poza walką.

I faktycznie, w porównaniu z innymi smokami wypada to… blado. Z tego też powodu użytkownik Reddita o nicku Stacona zaproponował następujące zmiany:

Dodanie efektu zmniejszającego czas trwania Recallu (Powrotu). Zabicie Smoka Powietrza zmniejszałoby czas trwania Powrotu o 1/2/3 sekundy (w zależności od ilości zabitych smoków; dodatkowe 50% ze Znakiem Starszego Smoka) skracając czas trwania Powrotu do 7/6/5 sekund. Zmiana nie łączyłaby się ze wzmocnieniem oferowanym za zabicie Barona Nashora (działałoby tylko wzmocnienie od Barona, ponieważ jest silniejsze). Taka zmiana byłaby dużo fajniejsza i miała większy wpływ na rozgrywkę zamiast samego zwiększenia prędkości poruszania.

Moim skromnym zdaniem jest to świetny pomysł i mam nadzieję, że Riot Games pewnego dnia wprowadzi taką zmianę. A co Wy myślicie o tym pomyśle? Dajcie znać w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: kilk!