League of Legends r.

Wydarzenie VS. wkrótce się skończy

Jeżeli najnowsze wydarzenie z Riven i Yasuo w roli głównej przypadło Wam do gustu, to lepiej nacieszcie się nim póki możecie, ponieważ niedługo dobiegnie końca!

To już jest koniec VS

Niestety to prawda. Jedno z najlepszych wydarzeń, jakie wypuściło Riot Games dobiegnie końca za kilka dni, dlatego zdobywajcie tokeny póki możecie, ponieważ nie wiadomo czy kiedykolwiek powrócą!

Wydarzenie VS. niemal dobiegło końca. Nie przegapcie okazji do rozegrania misji dostępnych tylko podczas wydarzenia, zdobycia wyjątkowych nagród i wpłynięcia na sposób, w jaki zakończy się ta historia. Tutaj dowiecie się więcej.

Podczas wydarzenia VS. możecie:

Wypełniać codzienne misje, aby zdobywać nagrody: Rozpocznijcie od wygrania dowolnej dobieranej gry, aby otrzymać startowe ikony. Następnie wypełniajcie codzienne misje z wybraną ikoną Porządku lub Chaosu, aby otrzymywać Tokeny Porządku lub Chaosu. Misje wygasną o 8:59 CEST 30.06.2017 r.

Używać Tokenów do tworzenia ekskluzywnych łupów: Przekuwajcie Tokeny na ekskluzywne nagrody wydarzenia Porządku i Chaosu, takie jak ikony, emotki i ramki ekranu wczytywania. Po tym jak wydarzenie VS. zakończy się o 8:59 CEST 30.06.2017 r., będziecie mieli czas do 8:59 CEST 25.07.2017 r., aby zmienić pozostałe Tokeny w nagrody lub niebieską esencję (każde 10 Tokenów = 10 niebieskich esencji). Jeżeli nie zmienicie Tokenów do tego czasu, znikną.

Wykorzystywać przepustki wydarzenia VS.: Przepustki wydarzenia VS. podwajają liczbę Tokenów za misje oraz zapewniają materiały rzemieślnicze, łupy (włącznie z kulą, z której mogą wypadać odłamki skórek dostępne tylko jako część łupu) i ekskluzywne serie misji, które prowadzą do gwarantowanego klejnotu. Przepustki wygasną o 8:59 CEST 30.06.2017 r.

Czy zapanuje ciemność Chaosu, czy zatriumfuje światło Porządku? Nikt nie ucieknie przed przeznaczeniem, ale można na nie wpłynąć.

Źródło: Klik!