League of Legends r.

Wydarzenie Snowdown 2017/2018 wkrótce się skończy!

Wiecie że Snowdown 2017/2018 się zaraz skończy? No cóż - warto pośpieszyć się ze zrobieniem wszystkich misji! A co, oprócz misji, zniknie z LoL-a? 

Riot:

Mamy nadzieję, że podobały wam się tegoroczne uroczystości. A może raczej… najlepsiejszości!! Bo to był najlepszy jak dotąd Snowdown, co nie?! Niestety, wg królewskiego dekretu Jego Puchatej Mościwielmożnego Króla Poro, najlepsiejszości kończą się o 8:59 CET 9.01.2018. Nie bądźcie takimi frajerami jak Draven przegapcie:

  • WSZYSTKICH FAJNYCH RZECZY Snowdownowych skórek, totemów, ikon poro, emotek, kapsuł i zestawów
  • Niegrzecznie (NO RACZEJ!) i Grzecznie (PFFFF!) wykonywanych misji, które dadzą wam emotkę Ciastka Dravena lub Ciastka Brauma
  • Możliwości podarowania znajomemu Ikonę Barona Mikołaja 2017 (  !!!)
  • Twojego Sklepu Snowdown
  • Gry w Legendę o Królu Poro, gdzie możecie rzucać poro-chrupki i używać poro-skórek

A teraz czas na kilka groszy z mojej strony

To będzie czysto subiektywny podpunkt (wolę powiedzieć szczerze), moim zdaniem ten event odrobinę się dłużył – tzn. był trochę z nami. Ile dokładnie?

3 tygodnie

Trochę długo, prawda?

Ale żeby nie było że był to okropny event, ponieważ nie był! Dostaliśmy w jakiejś wersji URF-a (lekko upośledzonego, ale to cały czas URF… ARURF!) w którym mogliśmy za darmo pograć sobie ze skinami, zimowymi co prawda, aczkolwiek to zawsze coś.

Także na duży plus były skiny wydane z okazji Snowdown 2017 + same nagrody z misji były świetne, darmowa emotka i skrzynka z kluczem? Biere!

Ogólnie propsy – a co Wy sądzicie o tym evencie? Najfajniejsze wydarzenie czy może standardowe “meh”

Link do wyników ankiety:

klik!