r.

Nowy dodatek do Hearthstone. Wyciekła nazwa!

Nowy dodatek do Hearthstone już niebawem. Blizzard przygotowuje się pełną parą do jutrzejszej konferencji, na której prawdopodobnie zostanie on zapowiedziany oraz podane zostaną szczegóły jego wydania.  Tymczasem jeden z użytkowników reddita zrobił zdjęcia muralu, który był przygotowywany jako reklama dodatku do gry.

Użytkownik That_Azzin opublikował zdjęcia zrobione w dzielnicy Brooklyn w Nowym Jorku, które rozwiewają wszelkie wątpliwości do tego jak ma nazywać się nowy dodatek do Hearthstone. Jego nazwa to prawdopodobnie Whispers of the Old Gods.

Nowy dodatek do Hearthstone – Whispers of the Old Gods

Nowy dodatek do Hearthstone - Whispers of the Old Gods zdjęcie 1

Nowy dodatek do Hearthstone - Whispers of the Old Gods zdjęcie 2

Old Gods czyli Stare Bóstwa to kolejne postaci ze świata Warcrafta, grupa prastarych monstrów, które władały planetą Azeroth w czasach, zanim przybyli tytani, by ją ukształtować i uporządkować. O jednym z nich o imieniu Yogg-Saron wspomina karta Faceless Manipulator w swoim opisie, więc karty i gra już wcześniej nawiązywała do tych bóstw. Naturalną koleją rzeczy było, że w końcu pojawią się one w Hearthstone. Mural na 99% rozwiewa wszelkie wątpliwości co do nazwy dodatku.

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]