League of Legends r.

Wybierz następną skórkę dla Tristany

Tristana otrzyma nową skórkę. Możecie pomóc zdecydować, jaka skórka to będzie!

Riot:

Minął ponad rok od kiedy pomogliście nam wybrać skórkę dla Illaoi. Chcielibyśmy znów skorzystać z waszej pomocy. Tym razem na celowniku mamy najbardziej charakterną kanonierkę Bandle City: Tristanę.

Eksperymentowaliśmy z wieloma opcjami na skórkę dla Tristany i w końcu wybraliśmy trzy koncepty, które najbardziej się nam spodobały. Decyzja pozostaje teraz w waszych rękach. Zagłosujcie na skórkę, którą powinniśmy waszym zdaniem stworzyć. Jeśli wyniki będą bardzo zbliżone, decydującym czynnikiem będą głosy graczy, którzy grają Tristaną, dlatego koniecznie weźcie udział.

Gdy będziemy mieli zwycięską skórkę, regularnie będziemy wam opowiadać o jej rozwoju na stronie Nexusa. Co dwa tygodnie będziemy umieszczać posta z obrazkami, filmikami i opisami naszych postępów, żeby uzyskać wasze reakcje i opinie.

Czas na głosowanie macie do 8:59 CET 7 marca. Każdy, kto przyczyni się do głosowania, otrzyma ikonę, gdy skórka zostanie wypuszczona.

Oto nasze pomysły! (Nazwy nie są ostateczne… nic właściwie nie jest ostateczne).

(od lewej)

„Cukierkowa Tristana”

Łakomie spoglądająca, uzbrojona w wyrzutnię gum kulek Cukierkowa Tristana chroni Słodkie Królestwo przed siłami niesmaku.

„Tristana Galaktyczna Kanonierka”

Dwa ekstremalnie niebezpieczne egzoszkielety zaginęły, a nagroda za ich odnalezienie ciągle rośnie. Tristana Galaktyczna Kanonierka ma na to rozwiązanie: najpierw strzelaj, nigdy nie zadawaj pytań i zgarniaj siano.

„Mały Demon Tristana”

Czasami bycie potężnym wymaga trochę zadziorności. Mały Demon Tristana jest mistrzynią psot. Jest gotowa, by wskoczyć w ogień walki… lub samodzielnie go rozpalić.

Możecie głosować tutaj:

Klik, oficjalne głosowanie na nową skórkę dla Tristany