League of Legends r.

Wszystko co musicie wiedzieć o wydarzeniu All-Star 2018!

Czas na All-Star. Ostatnie wydarzenie w roku wraca w zmienionej formule, dzięki czemu stanie się świętem wszystkiego, co fani kochają w League of Legends: samej gry, rywalizacji oraz społeczności. Oto wszystko, co musicie wiedzieć, żeby przygotować się na All-Star w całej jego okazałości.

PODSTAWY

7-9 grudnia | 1:00 CET
Esports Arena, Las Vegas

Watch.lolesports.com

Kto bierze udział?

(pełna lista tutaj: klik!)

Wypatrujcie też innych niespodziewanych prowadzących, osób przeprowadzających wywiady i gości specjalnych podczas wydarzenia, takich jak Najlepszy Zawodnik finału Mistrzostw — Ning, chiński aktor i fan League of Legends Yunxi Luo, północnoamerykański streamer Tyler1 i wielu innych!

W CO BĘDĄ GRAĆ?

TURNIEJ 1 NA 1

Wszyscy 32 gracze profesjonalni wezmą udział w naszym dorocznym turnieju All-Star 1 na 1. Czy komukolwiek uda się pokonać dwukrotnego mistrza pojedynków 1 na 1, Uziego, i zabrać do domu topór Dravena?

CHARYTATYWNY TURNIEJ 2 NA 2

16 prosów zostanie dobranych w pary z wyjątkowymi gośćmi z ich regionów, by razem rywalizować w charytatywnym turnieju 2 na 2. Zwycięska para przekaże dotację wybranej organizacji charytatywnej (z pomocą inicjatywy Riot Karma). Drużyny oraz ich nazwy, samodzielnie wybrane przez członków owych drużyn, prezentują się następująco:

POJEDYNEK WSCHÓD KONTRA ZACHÓD

Mecz złożony z trzech gier, w którym zobaczymy zmieniające się składy złożone z profesjonalnych graczy i który odpowie na pytanie nurtujące wszystkich: czy różnica w umiejętnościach naprawdę się zmniejsza? PS Wyglądajcie niespodziewanego zakończenia.

MECZE POKAZOWE REGIONALNYCH RYWALIZACJI

All-Starowa wariacja na temat niektórych z najbardziej znanych, ogólnoświatowych rywalizacji e-sportowych.

MIESZANE DRUŻYNY, ALTERNATYWNE TRYBY

CZYLI TRYBY DLA ZABAWY Prosi i partnerzy League wystąpią w ciągu wydarzenia w alternatywnych trybach gry: od starych ulubieńców takich jak tryb tandemu i URF, po nowe doświadczenia takie jak świeżo odnowiony Nexus Blitz 2.0.

  • NEXUS BLITZ

  • URF

  • TRYB TANDEMU

COŚ JESZCZE?

{I18N ALLSTARS2018MICROSITE.ELSE.SUBHEADER}

Jeżeli z jakiegoś powodu dalej trzeba was przekonywać, otrzymacie ekskluzywną zawartość w grze, po prostu oglądając mecze na watch.lolesports.com.
Ikona All-Star: Obejrzyj przynajmniej jeden mecz All-Star dowolnego dnia.
Emotka Superfana All-Star: Obejrzyj przynajmniej jeden mecz All-Star każdego z trzech dni.