League of Legends r.

World of Duels turniej [18+]

Serdecznie zapraszamy na turniej, który odbędzie się 18 stycznia. Jest on sponsorowany przez platformę woduels.com, dzięki której - oprócz nagród od Riotu  - otrzymać możecie też nagrody pieniężne!

World of Duels

Zacznijmy może od tego czym jest sama platforma World of Duels. Jest to miejsce, w którym możecie pojedynkować się z innymi w gry takie jak:

W wybranej przez Was grze tworzycie “pojedynek” za wybraną przez siebie ilość wodcoinsów (10 wodcoins – 1 euro) i czekacie, aż ktoś zaakceptuje wyzwanie. Jeśli nie chcecie czekać na przeciwnika, możecie zajrzeć na “arenę pojedynków”, gdzie znajdziecie wcześniej już utworzone przez innych graczy pojedynki. Po wybraniu przeciwnika musisz się z nim skontaktować poprzez wiadomość na platformie. Nie martw się, Twój przeciwnik otrzyma wiadomość dotyczącą akceptacji pojedynku. Potem odbywacie pojedynek, a po skończonej potyczce wrzucacie na stronę dowód wyniku, na podstawie którego strona stwierdzi, czy pojedynek przegraliście, czy wygraliście. Ważny jest fakt, że platforma woduels jest dla osób pełnoletnich, gdyż zawiera elementy obstawiania (obstawiamy własne mecze), co strona weryfikuje, gdy podeślecie skan/zdjęcie dokumentów. By później wypłacić środki, należy zweryfikować konto, do samego grania nie jest to potrzebne (minimalna kwota wypłaty wynosi 100 wodcoinsów – 10 euro). Chcecie sprawdzić stronę bez wysyłania swoich dokumentów – nie ma problemu! Otrzymacie na początek 10 wodcoinsów – 1 euro, by móc sprawdzić, z czym to wszystko się je. Przeciwników możecie znaleźć na chacie na stronie bądź na naszym discordzie: https://discord.gg/QkK9rQc.

 Turniej Woduels

Wspomniałem na samym początku o turnieju i tak – specjalnie dla Was przygotowujemy turniej, który odbędzie się 18 stycznia o godzinie 15:00! Będzie to turniej 5v5 na Summoner’s Rift, więc zbierzcie drużynę i zarejestrujcie się pod tym linkiem! Jako że nasza strona jest dla dorosłych, to owy turniej także będzie dla osób pełnoletnich. Jak będziemy to weryfikować? Jeśli będziecie chcieli odebrać nagrodę, będziecie musieli podać nam nazwy użytkowników zweryfikowanych na woduels.com kont. Oczywiście możecie to zrobić jeszcze przed turniejem podczas rejestracji i nie martwić się potem o odbiór nagrody.

acznijmy może od tego, co tygryski lubią najbardziej! Nagrody w turnieju prezentują się nastepująco:

  • 1 MIEJSCE :  50 EURO DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ + 500 WODCOINSÓW (RÓWNOWARTOŚĆ 50 EURO) TAKŻE DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ
  • 2 MIEJSCE : 30 EURO DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ + 300 WODCOINSÓW (RÓWNOWARTOŚĆ 30 EURO) TAKŻE DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ
  • 3 MIEJSCE : 20 EURO DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ + 200 WODCOINSÓW (RÓWNOWARTOŚĆ 20 EURO) TAKŻE DO PODZIAŁU NA DRUŻYNĘ
  • Dodatkowo jeśli Riot Games zatwierdzi turniej, do zwycięzcy mogą otrzymać RP oraz XP Boosty.

Dla zawodnika każdej drużyny, która wygra co najmniej jeden mecz, też może się coś znajdzie, także bądźcie pewni, że skontaktujecie się z nami na discordzie turnieju: https://discord.gg/s8VW6YD

Prócz tych turniejów posiadamy na stronie cotygodniowe rozgrywki, w których możecie wygrać wodcoinsy! Mamy turnieje darmowe z mniejszymi nagrodami bądź turnieje “buy in”, w których należy zapłacić 20 wodcoinsów (2 euro) za wstęp, by mieć szanse na wygranie lepszych nagród.

Zasady turnieju, jak i wszystkie informacje znajdują się na stronie wydarzenia na battlefy. Ze wszystkimi pytaniami serdecznie zapraszam na discorda turnieju! Zdecydowaliśmy się także na amatorskie komentowanie owego turnieju, a na streamie – prócz samych meczów – będziecie mogli znaleźć informacje dotyczące samej platformy woduels, którą będziemy starali się między meczami jak najlepiej opisać. Jeszcze raz zapraszam wszystkie osoby pełnoletnie do turnieju i zachęcam do zadawania pytań na discordzie, gdyż tam najszybciej otrzymacie od nas odpowiedź! Do zobaczenia na Summoner’s Rift!