League of Legends r.

Worlds Pick’em – typy! Zgarnij Ultimate Sonę, Ezreala i Udyra!

Oczywiście nie dajemy 100% pewności, jednakże grupy wydają się na tyle łatwe do przewidzenia, że sugerując się naszymi typami, powinniście bez problemu zdobyć darmowe ikony!

Link do głosowania Pick’em – Click!

Grupa A

 1. Rox Tigers
 2. G2 Esports
 3. Counter Logic Gaming
 4. Albus Rox Luna

Pierwsze i ostatnie miejsce jest raczej pewne; teoretycznie CLG jest w słabszej formie obecnie aniżeli G2, jednak w pojedynkach EU vs NA na mistrzostwach zawsze dzieją się niespodzianki i nie zdziwiłbym się, gdyby te dwie drużyny zamieniły się miejscami.

Grupa B

 1. SKT T1
 2. Cloud9
 3. Flash Wolves
 4. I May

Tutaj nie powinno być niespodzianek chyba, że C9 po raz kolejny się podpalą na większej imprezie. Mimo słabego składu I May, uważnie obserwowałbym chiński zespół.

Grupa C

 1. Edward Gamimg
 2. Ahq e-Sports Club
 3. H2K
 4. INTZ

Pierwsze i ostatnie miejsce – pewniak. W dalszej kolejności serce podpowiada mi H2K na drugim miejscu, a rozum Ahq – sami musicie rozstrzygnąć ten dylemat.

Grupa D

 1. Samsung Galaxy
 2. TSM
 3. Royal Never Give UP
 4. Splyce

Grupa D jest najtrudniejsza do przewidzenia. Pierwsze trzy tu wymienione drużyny będą walczyć ze sobą o czołowe miejsca, pewniakiem jest raczej Splyce skazane na pożarcie.

A jakie są Wasze typy? Prosimy również nie oburzać się na nasze! Są one dla osób nieinteresujących się e-sportem aby jako tako mogły uzbierać punkty na ikony.