League of Legends r.

Wokalista z RISE i wokalistka K/DA – POP/STARS (Kai’Sa) pracują z Riotem nad nowym projektem

Riot chyba polubił współprace z wokalistami, z którymi miał już okazję pracować. Pojawiła się kolejna informacja o powrocie już znanych nam wokalistów!

Tyler “Telle” Smith

Tyler “Telle” Smith to wokalista i autor tekstów zespołu The Word Alive. Miał już styczność z League of Legends jako jeden z wokalistów w piosence RISE.

Jaira Burns

Jaira Burns również jest wokalistką i autorką tekstów. Współpracowała z Riotem przy okazji K/DA – POP/STARS – użyczyła swojego głosu Kai’Sie.

Ponowny projekt z Riot Games

Wygląda na to, że Riot wszedł w kolejną współpracę z tymi wokalistami – tym razem łącząc ich głosy.

Wiemy to z jednego z instagramowych story Tylera Smitha. Wspomniał on, że pracuje nad czymś razem z Jairą Burns. Przy story pojawiły się także dwa oznaczenia: @RiotGames i @Monstermusic. Informacja niestety nie jest już dostępna.

Podobna informacja zawitała na Instagramie Jairy Burns. Wokalistka poinformowała, że wraz z Tylerem Smithem pracowała nad czymś w Riot Games.

Po chwili jednak zmieniła opis na halloweenowe dynie.

Wygląda na to, że możemy się spodziewać nowego projektu muzycznego, który połączy te dwa głosy. Czyżby Kai’Sa z K/DA miała zyskać męskiego partnera wokalnego? A może Riot planuje coś zupełnie innego niż K/DA? W końcu ostatnio wyjątkowo chętnie sięga po osoby, z którymi już współpracował…