League of Legends r.

Więcej pytań dotyczących SNOWDOWN 2017 (extra)

Wciąż Wam nie dość? Przybywam z kolejnymi pytaniami o Snowdown 2017! Tym razem skupimy się na bardziej „pobocznych” rzeczach...

Jest to drugi artykuł dotyczący pytań o wydarzenie Snowdown. Polecam przeczytać na początek mój pierwszy post, w którym pojawiło się sporo często zadawanych pytań!

Więcej pytań dotyczących SNOWDOWN 2017 (event)

Jedziemy dalej!

Co z ikonami Poro? Jaki one mają wpływ na rozgrywkę?

Jeżeli mamy ustawioną daną ikonę z Poro, to jego model będzie dostępny w trybach bądź po nakarmieniu przez nas Poro na Howling Abyss! Mamy wiele „skórek” Poro do odblokowania. Wybierzcie je więc według uznania (lub dostępności, haha). Jeżeli zmieniamy ikonę z wizerunkiem stworka, to odpowiednio zmieni nam się jego wygląd w rozgrywce, więc niczego nie ryzykujemy i możemy zmieniać decyzję!

Jak nabyć te ikony? Muszę za nie płacić?

Jedną z dwóch ikon mamy do zdobycia poprzez misje (barona Poro lub renifera Poro). Ikony mogą nam wypaść oczywiście ze skrzynek, są one dostępne do zakupu oraz w zestawie! Możliwe, że masz jakąś z nich. Sprawdź, a może się zaskoczysz (oczywiście nie gwarantuję tego)!

Co nowego oprócz skinów wyszło z wydarzeniem do zakupu?

Wspomniane emotki, kilka nowych ikon, skórka do warda… Jest tego sporo, zachęcam do poświęcenia czasu na zapoznanie się z ofertami w sklepie! Przypominam jeszcze o zdobyciu ikony SANTA BARON 2017 od znajomego za 1000 NE!

Klejnoty? Faktycznie da się je jakoś kupić podczas wydarzenia Snowdown?

Jeszcze jak! Dostępne mamy 3 zestawy. W każdym gemstone i odpowiednio do ceny ikona i skrzynka/kapsuła/2 kapsuły. Są one dość drogie, jednak dla kolekcjonerów starających się o szybszego ekskluzywnego skina jest to świetne rozwiązanie! W sumie możemy kupić 3 klejnoty, jednak pamiętajmy, że w kapsułach mamy większą szansę niż w normalnych skrzynkach hextech na otrzymanie klejnotów albo nawet samych ekskluzywnych skórek, i to jeszcze z zapewnionymi 3 odłamkami skinów w każdej!

Co z dostępnością skinów? Mogę kupić jakieś legacy skiny?

Do zakupu są jedynie skórki tematyczne – świąteczne. Jednak w „Moim sklepie” mamy szansę na to, że wypadną nam przeceny na jakiegoś ze skinów legacy. W grę wchodzą też nowe kapsuły i gifty!

Gdzie wejść w świąteczne promocje? Co, jeśli nie zdążę?

Przycisk, który przenosi nas w „Mój sklep”, znajduje się w HOME/SNOWDOWN EVENT w prawym górnym rogu. Kliknięcie przekierowuje do wybranych dla nas promocji. Oferta mija 9 stycznia 2018 i możemy kupić nawet wszystkie 6 podanych skórek!

Czy normalne skrzynki i cotygodniowe promocje na skórki również obowiązują?

Tak! Promocje i rzeczy związane ze Snowdown są jedynie pewnym „dodatkiem” do całej oferty. Jednak cotygodniowe promocje na skóki postaci dalej obowiązują, a łupy hextech dalej są do kupienia za tą samą cenę.

Skrzynki z losową skórką i postacią do własnego zakupu? Gdzie?

Mamy możliwość podarowanie losowej skórki lub postaci… Samemu sobie! Skrzynka do zakupu znajduje się odpowiednio w sklepie, w kategorii skórki/postacie. Ich cena i drop nie różni się niczym od tych, które dostalibyście w prezencie od znajomego.

To by było na tyle! Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie wątpliwości, ale jakby co, jestem do Waszych usług w komentarzach! Ho ho ho!