League of Legends r.

Więcej pytań dotyczących PROJECT: Hunters

Event z okazji wydania nowych skinów PROJECT jest już na naszych serwerach. Nowe misje, nagrody i wiele więcej! Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych nowości, a nie rozwinięto ich tematu na stronie Ligi, to dobrze trafiłeś! 

Ach, uwielbiam tworzyć artykuły tego typu, ale zaraz, przyszliście tu, aby wyjaśnić sobie co nieco… Dobrze, bez zbędnego przedłużania – zaczynajmy!

Najpierw standardowo przeanalizujcie sobie podane informacje na oficjalnej stronie eventu: https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/special-event/dowiedz-sie-wiecej-wydarzenie-projekt-lowcy

Nasuwają się pytania? Są tu jakieś niedociągnięcia? Dobrze…

Trochę dużo tych misji… Ile mam czasu na ich zrobienie?

W sumie jest 14 misji (Prolog, 12 misji dzielących się na 3 kategorie łowców oraz “Koniec polowania”). Wydarzenie będzie trwać do 8:59 CET 5 grudnia 2017 r. Także zawsze możesz raniutko wstać i dokończyć swoje zadania. 🙂

Czyli kolejny event, w którym muszę wydać RP… Tak?

Ależ niekoniecznie! Event PROJECT: Hunters jest wyjątkowo dobrze przemyślany przez Riot i mamy podczas jego trwania wiele atrakcji i nagród! Żeby dobrze się bawić, wystarczy poświęcić jedynie swój czas, a to odpłaci Ci się punktami, które możesz wydać (za darmo) na nagrody w warsztacie hextech! Masz oczywiście opcję zakupienia kapsuł za RP, w których to otrzymasz zawartość w postaci skinów oraz kilka tokenów PROJEKT, które dołączą do twoich zbiorów.

Jeżeli zrobię wszystkie misje, ile w sumie otrzymam tokenów PROJEKT? Dostanę coś jeszcze?

Za ukończenie wszystkich misji otrzymasz Ikonkę Projekt (na początku, która pozwala Ci na wykonanie kolejnych misji), 96 tokenów PROJECT oraz (po zakończeniu wszystkich) Emotkę PROJEKT: Hunters! A wystarczy wygrać jedną grę dobieraną… Także dobrze rozplanuj sobie wydawanie tokenów teraz, jeżeli nie zamierzasz kupować kapsuł za RP, uwierz, że ilość na akurat jeden fragment klucza bardzo zachęca…

Przecież zrobienie tego będzie trwać wieki! Jest jakiś szybszy sposób na misje?

W misjach nigdzie nie ma powiedziane, że można je robić jedynie na trybie PvP, a co za tym idzie? Można je robić na botach (wyjątkiem są misje związane z nowym trybem 3v3 na nowej mapie, jednak jest on również wygodny i szybki w rozegraniu)! Tak, może i jest to mozolne, ale jeśli ktoś nie ma zbytnio czasu i woli nie użerać się ze słabymi graczami, to dobre rozwiązanie. Zresztą z dobrymi kumplami i fajną atmosferą każdy czas jest udany! #callme

Co znajdę w Kulach i Odłamkach PROJEKT?

Kuli skórki i bohatera PROJEKTU chyba nie muszę zbytnio tłumaczyć. Uważajcie tylko, bo nazwa jest myląca, nie znajdziemy w nich wcale skórki z serii Projekt, bo to ma w nazwie, patrzcie bardziej na termin bohater i skórka (w kuli skórki PROJEKT mamy 1,5 razy większą szansę na wypadnięcie klejnotu). Za to w Odłamku skórki PROJEKT znajdziemy odłamek skórki z tej serii, poza 3 Łowcami (PROJEKT Yi i Ashe również mogą wylecieć). Wszystko w kulach jest całkowicie losowe.

Czy jest coś jeszcze ciekawego, co mogę nabyć, a nie jest to zawartość w samej grze?

Oczywiście! Do pobrania mamy wspaniałe tapety tematyczne w świetnej jakości! Wystarczy włączyć grę, otworzyć zakładkę HOME, następnie PROJEKT: HUNTERS EVENT i wchodzimy w EXTRAS. Tam klikamy na tapetę według uznania, co przekieruje nas w okno, gdzie możemy ją pobrać. Przykład tapety:

Czy za 80 tokenów otrzymam ikonkę oraz wszystkie 3 ramki do skinów PROJECT: Hunters? Co jeśli jeszcze nie nabyłem tych skinów?

Zgadza się! Nawet jeśli nie masz tych skinów, to możesz aktywować sobie nagrodę, zakupić samego PROJECT: Hunter skina nawet po zakończeniu wydarzenia, a ramka będzie ciągle widnieć w ekranie ładowania!

W nowym trybie rozgrywki 3v3 da się zdobywać poziom i punkty honoru?

Tak.

Czy kupisz mi…

Nie.

Wszystko jasne? Pamiętajcie, że w miarę możliwości jestem do Waszej dyspozycji w komentarzach!