League of Legends r.

Więcej pytań dotyczących Mistrzostw 2017

Mistrzostwa 2017 już niebawem! Wcześniej jednak warto wiedzieć nieco więcej na temat tego eventu! Jeżeli szukasz odpowiedzi na ich temat bądź nie zrozumiałeś czegoś z oficjalnej strony Riotu, to dobrze trafiłeś!

Na początek zapoznaj się z oficjalnymi informacjami na temat mistrzostw: klik.

Tutaj przeczytasz więcej na ich temat: klik.

Teraz możemy zacząć odpowiadać sobie na najczęstsze pytania i wyciągać wnioski!

W jaki sposób mogę robić misje?

Każdą misję wykonujemy zgodnie z treścią, posiadając ustawioną ikonę przywoływacza związaną z Mistrzostwami 2017. Darmową ikonę Worldsów otrzymujemy za zagranie jednej gry (jednocześnie aktywując kolejne zadania). Ikona prezentuje się następująco:

Co dostaję za robienie misji?

Za wykonanie misji otrzymujemy tokeny do naszego Warsztatu Hextech, za które to możemy aktywować między innymi: Kulę Mistrzostw (z losowym odłamkiem skórki), Niebieską esencję, Ikonę Mistrzowskiej Ashe, Złote Barwy do Mistrzowskiej Ashe. Całą listę przedmiotów i ich wartość w tokenach możecie zobaczyć w pierwszym podanym przeze mnie linku na górze.

Ile tokenów mogę uzyskać bez wydawania RP?

Jeżeli wykonasz wszystkie misje w kliencie gry, dostaniesz łącznie 175 tokenów. Jeżeli kupisz przepustkę, masz możliwość zdobycia kolejnych 560 tokenów. Przepustkę Mistrzostw i jej dodatkową zawartość znajdziesz w sklepie w grze.

Gdzie mogę typować drużyny? Co dostaję za ich poprawne wytypowanie?

Zacznijmy od tego, że głosowanie zacznie się dopiero 29 września (na pewno wstawimy artykuł, kiedy będzie możliwość typowania). Do zdobycia będą ikony Poro, podobne do tych z zeszłego roku (czarodzieje z kulą), dodatkowe tokeny Mistrzostw, a nawet cały zestaw superskórek za perfekcyjne typowanie! Na razie wiemy tyle.

Czy nowy wygląd Summoner’s Rift wpłynie na samą rozgrywkę?

To już zależy od Twojego nastawienia. Dekoracyjne elementy związane z Mistrzostwami będziemy mogli ujrzeć w dni transmisji. Zaliczamy do nich np. bannery na murach mapy, symbol Mistrzostw 2017 wyryty na podłożu środkowej linii, nową skórkę Barona (mistrzowska). W tej sprawie zmienia się tylko wygląd, a nie działanie i wpływ podanych elementów. Nie macie się czym przejmować.

Jeżeli jestem bogaty, to mogę wykorzystać swoje RP w tym evencie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak… Do wyboru masz całe zestawy skórek mistrzostw (legacy)! Między innymi: zestaw pretendenta, zestaw mistrzowski, SKT T1 i inne zestawy skinów drużynowych! Dodatkowo każdy Pentakill i kradzież Barona zdobyte przez Twoją drużynę dają Ci podwójną szansę na uzyskanie legendarnych skinów i e-sportowych w Tajemniczych przedmiotach! Opcja gift za gift jest tu naprawdę zachęcająca… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udało mi się odpowiedzieć na Twoje pytanie? A może wiedziałeś już wszystko i masz 5 z polaka? Jak coś, to postaram się pomóc i odpowiedzieć na dodatkowe pytania w komentarzach!