League of Legends r.

Walcz z honorem – aktualizacja systemu

Nowy system honoru pojawi się na każdym regionie w patchu 7.13, jednakże od bieżącej aktualizacji będzie dostępny do testowania na serwerze Oceanii!

Honor

Podejmujcie wyzwanie w każdej grze. Odświeżony honor odkrywa na nowo sposoby doceniania i nagradzania siebie nawzajem za dobrą współpracę.

PRZYZNAWAJ HONOR

Nowy ekran głosowania pojawia się po każdej grze, aby zachęcić wszystkich do zagłosowania na jednego ze współgraczy w takich kategoriach jak zachowanie zimnej krwi czy doskonałe dowodzenie.

ZDOBYWAJ POZIOMY

Poziomy honoru pozwalają śledzić (i chwalić się), jak dobrze grasz i jak dobrym współgraczem jesteś na przestrzeni sezonu.

ODBLOKUJ NAGRODY

Walcz z honorem i zdobywaj nagrody. Przenosimy fragmenty kluczy do honoru, ponownie uruchamiamy ozdoby ekranów wczytywania i sprowadzamy rzadkie skórki z systemu Zaproś Znajomego: Szarego Warwicka i Średniowiecznego Twitcha.

CEREMONIA PRZYZNAWANIA HONORU

Pomiędzy wybuchem Nexusa a ekranem po zakończeniu rozgrywki pojawia się ekran głosowania honoru. Wielka zmiana polega na tym, że każdy z graczy może teraz przyznać honor jednemu współgraczowi. Dzięki temu każde przyznanie honoru ma większą wartość zarówno przy wręczaniu, jak i otrzymywaniu.

ODNOWIONE KATEGORIE

Co ciekawe, nie ma kategorii dla graczy, którzy proszą o honor tuż przed zakończeniem meczu.

DOSKONAŁE DOWODZENIE

Gracz, który utrzymywał w drużynie koncentrację i podejmował mądre, strategiczne decyzje.

GG <3

Porządny gracz zespołowy, który opowiedział dobry żart na czacie albo uratował wam tyłek za pomocą Uzdrowienia.

ZACHOWANIE ZIMNEJ KRWI

Odporny psychicznie gracz, który poradził sobie z agresją i zachował spokój przez całą grę.

CHWAŁA PO GRZE

Po zagłosowaniu przejdziecie do ekranu po zakończeniu rozgrywki. Tam zobaczycie, jakie rodzaje honoru przyznali wam współgracze. Jeżeli większość waszej drużyny przyzna wam honor, wasze imię przywoływacza zostanie wyróżnione, co zobaczą zarówno sojusznicy jak i wrogowie.

Jeżeli większość twojej drużyny przyzna ci honor, twoje imię przywoływacza zostanie wyróżnione, co zobaczą zarówno sojusznicy jak i wrogowie.
Od poziomu 3. i wyżej, gdy dwóch graczy z twojej umówionej grupy przyzna ci honor, otrzymasz ozdobę na ekranie wczytywania w następnej grze.
Od poziomu 3. i wyżej, gdy gracz spoza twojej umówionej grupy przyzna ci honor, otrzymasz ozdobę na ekranie wczytywania w następnej grze.

OZDOBY W GÓRĘ

Pochwalcie się drużynie swoją świetną ostatnią grą dzięki nowiutkim ozdobom na ekranie wczytywania. Wbijcie poziom 3. i odblokujcie ozdobę na jedną grę, gdy otrzymacie honor od dwóch współgraczy z grupy umówionej albo od jednego nieznajomego.

POZIOM 3
POZIOM 4
POZIOM 5

ODBLOKUJ NAGRODY

Każdy przywoływacz zaczyna na poziomie drugim honoru i może wspiąć się aż do poziomu piątego lub spaść do niehonorowego poziomu zero. Spokojny, pracowity gracz będzie powoli wspinał się po szczeblach poziomów i zdobywał nagrody, nawet jeśli zostanie mu przyznana mniejsza liczba wyróżnień za honor. A jak pewnie się domyślacie, wyróżniający się gracz zdobywający punkty honoru częściej, awansuje na kolejne poziomy nieco szybciej. To oznacza, że nie musicie silić się na uprzejmości, by zdobywać nagrody i podnosić swój poziom.

 • Poziom 1
  • Mniej fragmentów kluczy
 • Poziom 2
  • Fragmenty kluczy
 • Poziomy 3-5
  • Nagroda na koniec sezonu
  • Fragmenty kluczy
  • Kapsuły honoru
  • Ozdoby ekranu wczytywania

Zdobywanie nagród

Fragmenty klucza będzie teraz można znaleźć jedynie dzięki systemowi honoru. Jedyne, co musisz robić, to grać i być dobrym współgraczem. Tak długo jak utrzymasz się na poziomie drugim (czyli początkowym), będziesz otrzymywać dokładnie tyle fragmentów kluczy, co teraz. Ukarany gracz, który spadnie poniżej poziomu drugiego będzie otrzymywał mniej fragmentów kluczy. Fragmenty kluczy będziesz teraz znajdować poza ekranem po zakończeniu rozgrywki oraz przy logowaniu. Z powodu wprowadzenia nowego ekranu głosowania i większej ilości informacji po zakończeniu gry przenieśliśmy nagrody, aby zapewnić ci możliwość powrócenia na Rift tak szybko, jak wcześniej.

Jeżeli jesteście zainteresowani sesją pytań i odpowiedzi, jakie trafiły do Riotu, to link znajdziecie właśnie tutaj.

Źródło: klik!