League of Legends r.

Czy skórki Battle Academia mogą wypaść z orbów MSI, jeśli jeszcze nie wyszły?

Jeden z graczy zadał całkiem ciekawe pytanie na Twitterze: czy w tym momencie możemy zdobyć skórki z tematu Battle Academia? Nie są one jeszcze dostępne na serwerze - pojawią się jednak w trakcie trwania obecnego eventu Trials 2019, w aktualizacji 9.10, około 15 maja.

W którym momencie losowana jest zawartość łupu?

Niezależnie od tego, czy jest to skrzynka, orb, kapsułka, torba, gemstone czy inny przedmiot z Warsztatu Hextech umożliwiający pozyskanie dowolnych przedmiotów, każdy z nich ma losową szansę na wypadnięcie naszego ulubionego skina.

Odkąd tylko pojawił się system, wielu graczy zadawało pytanie: w którym momencie losowana jest zawartość łupu? Czy jest to moment zakupu/otrzymania, czy dopiero moment otwierania?

Pierwsza opcja zakłada, że w momencie, gdy na naszym koncie pojawia się łup, na stałe jest przypisywana jego zawartość. Można powiedzieć, że system “za nas” losuje przedmioty. Według drugiej opcji losowanie następuje w momencie, gdy klikamy przycisk “otwórz”. Z całą pewnością jest to o wiele bardziej optymistyczna wizja…

Zawartość łupu losowana jest w momencie kliknięcia “otwórz”

Potwierdzają to zarówno Wsparcie Riotu, jak i rioter Xenogenic. Pytanie do Wsparcia brzmiało:

Nie mam pewności, gdzie mogę o to zapytać, ale jeśli ktoś zakupi w tym momencie orby MSI i je przetrzyma, czy ten ktoś będzie w stanie je otworzyć i otrzymać odłamki skórek Battle Academia w momencie, gdy oficjalnie wyjdą?

Odpowiedź, którą udzielił @RiotSupport:

Tak, powinna być taka szansa. Szanse na wypadnięcie czegoś są w oparciu o to, kiedy coś otworzysz, a nie kupisz. Jeśli więc poczekasz na wydanie skórek Battle Academia, istnieje szansa, że wypadną z orbów MSI. ~Yadon

Poniżej oryginał:

Jak pisałem, potwierdził to RiotXenogenic:

Oszczędzajcie orby!

Skórki Battle Academia wyjdą już niedługo: pojawią się w aktualizacji 9.10 w okolicach 15 maja. Zanim otworzycie orby, zwiększcie swoją szansę na otrzymanie jednej ze skórek shōnen i wstrzymajcie się z nimi do tego czasu.

  • Battle Academia Ezreal – 1820 RP,
  • Battle Academia Jayce – 1350 RP,
  • Battle Academia Lux – 1350 RP,
  • Battle Academia Katarina – 1350 RP,
  • Battle Principal Yuumi – 1350 RP,
  • Battle Professor Graves – 1350 RP.

Prestiżowa edycja Battle Academia Lux kosztować będzie 2000 tokenów. Te zdobywamy za misje oraz codzienne granie dzięki (płatnej) przepustce sezonowej.