r.

Vinc League i jego twórczość!

Niewiele możemy powiedzieć o tym młodym człowieku, poza tym, że ma zniewalający głos, talent do montowania filmów i genialnie gra w League of Legends. Vinc Posiada kanał na Youtube, na którym publikuje swoje nagrania i montaże, jednak co dokładnie możemy tam znaleźć? Sami zobaczcie, enjoy ;)

Dwa miesiące temu po ponad półrocznej przerwie wrócił jeden z moich ulubionych twórców na YouTube, Vinc League! Posiada 3 kanały, w tym dwa nieaktywne, choć możemy na nich nadal oglądać stare filmy. (Nowe, Stare i Drugie Stare) Na obu posiada kilka swoich własnych piosenek, do których samodzielnie robił animacje, jak i muzykę. Jak sam stwierdził, zajmuje mu to około 60-70 godzin!

Choć nie zamieszcza szczegółowych danych o sobie, pokazał się na jednym z filmów, aby opowiedzieć o przeżyciach z Pucharu Polski League of Legends. Oto on:

Wygląda przeciętnie? Zgadzam się c: Jednak jego piosenki, a dokładnie rap, są naprawdę dobre. W starych utworach przede wszystkim “opowiadał” o bohaterach, teraz jednak słynie z Rap Bitw pomiędzy postaciami. Wciela się on w nie i dzięki swojemu głosowi i genialnej obróbce dźwięku możemy się poczuć, jakby to oni rzeczywiście walczyli między sobą. Nie wierzycie mi? Przesłuchajcie sobie kilka jego utworów! Ma także jedną balladę, której bohaterem jest Yasuo_MIN Yasuo, również brzmi ciekawie. Tutaj wrzucam Wam kilka utworów z jego starego kanału, a także trochę z nowego!

RAP – Vayne

Ballada o Yasuo

Swain vs Jarvan

Volibear vs Zilean

Ale czy to wszystko?

Oczywiście, że nie! Na jego starym kanale możemy znaleźć parę ciekawych teorii, o których wiele osób dziś już wie 😉 I oczywiście na obu znajdują filmy z gier! Jednak nie tylko dobre akcje! W jego filmach najciekawsze są dla mnie montaże, jakie stosuje, by zaciekawić widza. Nim ocenicie go po moich słowach, sami lepiej zobaczcie jego najnowsze dzieła!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]