League of Legends r.

Ukryte OP picki w LoL-u – znajdź swoją siłę

Sekret nieodkrytych OP picków polega na momencie ich odkrycia, kiedy tylko nieliczni nimi grają. Do czasu, aż nie zostaną rozpowszechnione są kopalnią LP. Przedstawiam Ci czytelniku, kilka sposobów na odkopanie takich niezauważonych skarbów.

1. Granie na rotacyjnych trybach gry. 

Już spieszę z wyjaśnieniem, dlaczego właśnie te niestandardowe rozgrywki, które proponuje nam Rito są tak dobre do odkrywania. Najlepszym trybem jest Nemesis Draft, ponieważ przeciwnik zazwyczaj wybiera dla Ciebie słabe postacie, przez co musisz coś wymyślić, żeby wycisnąć całą moc z postaci i wygrać. Wspomnę jeszcze, że nie każdy tryb się nadaje, przykładowo tak bardzo lubiany URF, zbyt różni się od normalnej rozgrywki, słaby może również okazać się Hexakill.

2. Odkrywanie postaci, które mogą kontrować obecną metę.

Ten sposób wymaga trochę kreatywności i analizy aktualnej mety. Kontry powinny celować w większość bohaterów, a nie pojedynczą postać. Najpierw trzeba przejrzeć top championów i stwierdzić jakie cechy posiada meta. Podążając dalej, musicie pomyśleć co kontruje daną cechę i kto może zrobić to najlepiej. Rozwiązanie te może okazać się czasochłonne oraz męczące, warto jednak próbować. Nagroda w postaci LP i większego doświadczenia jest kusząca.

3. Mieszaj i próbuj.

Sposób ten jest wciąż dość rzadko stosowany wśród graczy, większość woli grać zagrać bezpiecznie, żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie po ich myśli. Metoda “Mieszaj i próbuj” opiera się na zasadzie prób i błędów, bierzemy bohatera spoza mety i budujemy go przedmiotami, które są w mecie. Potrzebna jest tutaj dobra znajomość aktualnego gamestatu oraz cierpliwość. Teraz, kiedy już wiesz co robić, pozostaje Ci spróbować i zobaczyć co z tego wyjdzie!

Wniosek.

Pamiętaj, to, że znajdziesz OP pick, nie gwarantuje Ci, że będziesz wygrywać wszystkie rankedy. Dużo zależy od wyborów, jakich dokonałeś w swoim odkryciu, więc to od Ciebie zależy, czy Twój pick jest gotowy na gry rankedowe. Warto, wypróbować najpierw swoją wariację na normalach, najlepiej w kilku wariantach, aby była gotowa na różne sytuacje. Naucz się dobrze grać tym bohaterem i pamiętaj o jego słabych stronach, żebyś nie popełniał błędów.

Ukryte OP picki są szansą dla graczy SoloQ, aby wyprzedzić metę, a nawet ją ustanowić. Życzę Wam powodzenia oraz udanych poszukiwań.