League of Legends r.

Ukryte misje Mistrzostw 2018

Misje na mistrzostwa wystartowały ponad tydzień temu, ale czy wiedzieliście, że istnieją takie, które nie zostały wymienione w FAQ ani nie pojawiają się w kliencie? 

Jeśli zapoznaliście się z listą misji na Mistrzostwa 2018, być może zwróciliście uwagę na dwie wymienione na początku – “Powstań” oraz “Przejdźcie do historii”. By je ukończyć, trzeba wykonać 35 oraz 50 misji Mistrzostw (zresztą “Powstań” jest widoczne w kliencie). Za zrobienie tej pierwszej otrzymujemy emotkę oraz epicką ikonę, za tę drugą – mityczną ikonę.

Czy mamy do wykonania aż 50 misji? To zależy, co liczymy.

  • 31 misji Mistrzostw (5 na tydzień +”Witaj na Mistrzostwach 2018″),
  • 5 misji Opowieści z Rift,
  • 3 misje na typowanie (jedna za zdobycie co najmniej 34 punktów),
  • 4 za oglądanie Mistrzostw,
  • “Graj jak zawodowiec” (jest dość sporne, bo dopiero jutro będziemy wiedzieć, czy pojawi się w kliencie oraz ile razy się pojawi),
  • “Powstań”.

Jeśli misja “Graj jak zawodowiec” pojawi się sześć razy, a także uda nam się wytypować wszystko na 34 punkty, to zaliczymy “Przejdźcie do historii”, a tym samym otrzymamy mistyczną ikonę. Jednak co jeśli czegoś nam zabraknie, będzie mniej misji na zagranie postacią użytą na Mistrzostwach lub nie wytypujemy tak dobrze?

Nie wiem, czy pamiętacie te dwie ikony:

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojawiają się one nawet w kliencie, jedna jest rzadka, a druga epicka.

By zdobyć te ikony, należy wykonać dwie ukryte misje.

“On duty” wymaga od nas obejrzenia 30 powtórek (vods) Mistrzostw 2018. Niestety oglądanie meczów na bieżąco nie działa, to muszą być powtórki.

Musicie wejść tutaj i wybrać mecz, który chcecie zobaczyć. Wystarczy 10 minut oglądania (albo możecie otworzyć 30 kart, na każdej włączyć osobny mecz i odczekać wymaganą ilość czasu). Pamiętajcie, żeby się zalogować! Kiedy klikniecie na nowo otwartą kartę z rozgrywką, nie tylko nagranie się uruchomi, ale na dole pojawi się komunikat, czy wszystko dobrze działa i jest połączone z Twoim kontem.

“World Champion Minions” z kolei wymaga od nas obejrzenia 50 lub 60 (tutaj niestety nie mam pewności, gdyż jeszcze jej nie zdobyłam) powtórek.

Misje te nie tylko zaliczają się do licznika “Powstań” oraz “Przejdźcie do historii”, ale także dają nam limitowane ikony, więc jeśli ktoś lubi je zbierać, to jest to dość fajna okazja.

Podczas rozmowy z Riot Games Support zwróciłam uwagę na mnogą liczbę misji, o których pisał pracownik. Jako że upewniałam się co do sposobu na zdobycie ikonki “On duty”, możliwe, iż odnosi się on tutaj do drugiej ukrytej misji, ale kto wie – może jest takich jeszcze więcej? 

(Jeśli coś znajdziecie, dajcie nam znać :>)

No i jeszcze “ciekawostka”: po zrobieniu takiej ukrytej misji, pojawia się ona na liście zrobionych ukończonych zarówno w kliencie, jak i na stronie lolesports.

Co sądzicie o takich ukrytych misjach? Podobają Wam się te ikonki i planujecie je zdobyć? Myślicie, że może być więcej takich znajdziek?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.