League of Legends r.

Typy graczy Lee Sina

Wszyscy kochamy stereotypy, a zwłaszcza te w League of Legends. Zobaczcie więc, jak odróżniać graczy Lee Sina na podstawie wybranych przez nich skórek!

Acolyte Lee Sin

Grają oni Lee Sinem rekreacyjnie, w zależności od nastroju. Mają też maestrię poziomu 5, jednak nie mainują Ślepego Mnicha.

Muay Thai Lee Sin

Ich ulubionym stylem rozgrywki jest AD caster Lee. Skin ten ma bardzo płynne animacje podstawowych ataków, jednak jego gracze tego nie zauważają dopóki nie wyczerpie im się zapas energii. Często chwalą się emotką maestrii (obowiązkowo poziom 5 lub 6), wykonując zmyłki Q>Q>W, jednocześnie próbując wykonać legendarny insec na wrogim ADC.

Knockout Lee Sin

Jego gra polega na ciągłych pojedynkach z przeciwnikiem. Złapie kogoś, uderzy kilka razy, rzuci kilka umiejętności, a następnie rozpłynie się w powietrzu. Po tym wszystkim będzie spamować ikoną maestrii nawet jeżeli wróg tego nie widzi.

Pool Party Lee Sin

Ten Lee Sin to mieszanka wszystkiego. Używa pasywki kiedy trzeba, wie do czego służą jego umiejętności i umie współpracować z drużyną. Niestety, czasami chce zbyt wiele i popełnia błędy.

Dragon Fist Lee Sin

To tak naprawdę przebrany, Basenowy Lee. Kiedy nudzi mu się skórka Pool Party, przerzuca się na tą. Zwykle jest weteranem Ślepego Mnicha, który nie gra nim jednak zbyt wiele.

Traditional Lee Sin

Międzynarodowy symbol smurfów z platyny. Jeżeli jesteś w brązie i ktoś pyta Cię, czy może iść do dżungli, to spytaj go, czy ma zamiar wybrać Tradycyjną skórkę. Jeśli odpowie twierdząco to oddaj mu tą rolą i patrz jak wygrywa grę. (Chyba, że sam jesteś smurfem).

SKT T1 Lee Sin

Skin, którego nigdy nie zobaczysz w swojej drużynie. Ten Lee nigdy nie popełnia głupich błędów, ale jednocześnie nie potrafi się nafeedować. Z tego powodu rzadko się go zauważa, zupełnie jak samą skórkę.


Macie jeszcze jakieś stereotypy o graczach i bohaterach w League of Legends? A może chcielibyście zobaczyć podobne zestawienie na temat innej postaci? Piszcie w komentarzach!