League of Legends r.

Twój osobisty doradca w Lidze Legend!

Summoner Expert, Twój "osobisty" doradca w Lidze Legend! Pewnie wielu z Was podczas meczu zastanawiało się, jak zbudować swoją postać lub ile win ratio ma Wasz bohater. Teraz macie to wszystko dostępne na jednej stronie!

Życie na Summoner‘s Rift jest ciężkie i mało kolorowe, zwłaszcza gdy chcemy przetestować nowego bohatera w grze normalnej. Najczęściej po, jak i przed zakupem championa spędzamy godziny, by dowiedzieć się aktualnych informacji na jego temat. Poniżej prezentuję Wam stronę, dzięki której zdobędziecie je wszystkie za jednym zamachem!

 Jak to działa?

Pierwszym krokiem i chyba najważniejszym jest wejście >>TUTAJ<<
Naszym oczom ukazuje się takie oto okno dialogowe, które jest kluczem do sukcesu:

Teraz wystarczy tylko zapytać o coś naszego doradcę, by ten wszystko nam wyjaśnił! Nic prostszego, prawda? No właśnie, są też minusy, małe, ale jednak. Doradca rozpoznaje tylko komendy, które możemy wpisać w czat, a oto one:

  • “Who are the best 3 top laners?” – Doradca odpowie nam, które postacie na topa są najsilniejsze, oczywiście możecie wstawić każdą inną linię i liczbę najsilniejszych bohaterów.
  • “How is Zed doing?” – Z odpowiedzi na to pytanie dowiemy się, ile procent wygranych ma nasz champion i jak często pojawia się na danej pozycji.
  • “How is Rengar doing against Elise?” – Ta komenda kryje przed nami, jaką szansę ma na jungli słodki kotek przeciwko królowej pająków.
  • “How do I build Vayne ADC?” – build na Vayne ADC z największym win ratio.
  • “What ability should I start on Camille TOP?” – Tutaj wystarczy, że podamy bohatera i pozycję, by dowiedzieć się, które umiejętności maxowane w kolejności mają największą ilość wygranych.
  • “What is Aurelion Sol’s ultimate?” – Wpisz, by dowiedzieć się, co robi każda umiejętność danego bohatera!
  • “What is Vi ad at level 10?” – Wystarczy wpisać i już wiesz, kto i ile ma AD/AP (bazowych) na wybranym poziomie.
  • “What is a tip for playing against Nocturne?” – I już wiesz, czego unikać i jak kontrować daną postać.
  • “What is a tip for playing as Riven” – Kilka wskazówek dla grających wpisaną postacią.

Pamiętajcie, że w powyższych komendach możecie zmieniać bohaterów, role, na jakich grają i każdą cyfrę.

Jeżeli już przetestujecie swojego eksperta od Ligi Legend, nie zapomnijcie, by pochwalić się odczuciami w komentarzach! Zapraszam do dyskusji!