r.

Wiele twarzy Yogg-Sarona!

Yogg-Saron, Kres Nadziei to jeden z czterech bogów z najnowszego dodatku do Hearthstone. Jak wyglądały jego prototypy? Zobaczcie sami!

50 Twarzy Yogg-Sarona!

Pierwotnie, ten bóg miał mieszać w umysłach gracza, jak i przeciwnika. Tym sposobem oprócz mocnego aspektu, zmniejszano nam czas na wykorzystanie przewagi.

yogg-1

Po jakimś czasie, postanowiono zmniejszyć koszt oraz statystyki karty, a także dać aspekt ułatwiający początkową fazę rozgrywki. Oczywiście, dodano obraz postaci.

yogg-2

Zdolność do pożerania umysłu chyba przypadła Blizzardowi do gustu, tak więc zwiększono koszt i statystyki, jak również przywrócono pierwotną umiejętność skracającą czas. Sam wygląd boga ponownie uległ zmianie.

yogg-3

Żywienie się umysłami to raczej nie jest dobry pomysł. Twórcy to zauważyli i podwoili koszt many, zmienili statystyki, wygląd Yogga i nadali mu przydomek. Narodził się również okrzyk bojowy karty, zbliżony do współczesnego. Odebrano tym sposobem stary aspekt.

yogg-4

 

Chyba karta potrzebowała większej ilości ryzyka. Blizzard postanowił urozmaicić okrzyk Yoggowi oraz ponownie zmienić jego wizerunek. Statystyki zostały lekko zmienione.

yogg-5

Prawie gotowe! Jeszcze tylko mała poprawka.

yogg-saron

Nasze bóstwo jest już gotowe! Jak Wam się podoba? Pozostalibyście przy jakiejś poprzedniej wersji? Może macie pomysł na jakąś wariację? Piszcze w komentarzach!

 

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]