r.

TSM szuka nowego Supporta! Yellowstar wraca do Fnatic?

Szok! Yellowstar opuszcza TSM. Dlaczego? Kto będzie nowym supportem? Gdzie przejdzie Yellowstar?

Team SoloMid ogłosiło na swojej stronie oświadczenie, że francuski zawodnik Bora Yellowstar Kim opuści zespół. Według oficjalnego oświadczenia, Yellowstar wyraził swoją prośbę o pozwolenie na powrót do Europy.

TSM otwiera rekrutację na supporta do drużyny. Jakie są wymagania? Bardzo wysokie umiejętności indywidualne w grze, więc goldy odpadają. Ponadto preferowana jest płynność w języku angielskim. Region z którego pochodzą kandydaci nie ma znaczenia, więc jeśli How2Play czytają jacyś gracze z Challengera to aplikujcie śmiało 🙂

Gdzie przejdzie Yellowstar?

Dokładnego powodu odejścia Yellowstara z TSM nie znamy. Jednakże nauczeni poprzednimi transferami, z pewnością w niedługiej przyszłości jeden z graczy lub osób związanych z tą amerykańską organizacją uchyli rąbka tajemnicy.

Po słabym sezonie zasadniczym Team SoloMid odbudowało swoją formę i doszło aż do finałów NA LCS. Wszystko wskazywało na to, że drużyna zaczęła wreszcie współpracować ze sobą i osiągnęła synergię między zawodnikami. Co mogło się wydarzyć? Czy to naprawdę tylko tęsknota za starym kontynentem?

TSM Yellowstar

Nawiązując do tego newsa, ESPN opublikowało swoją informację o tym, jakoby obecny support Fnatic Johan Klaj Olsson został przeniesiony do składu Challenger swojej organizacji. Informacja ta została stosunkowo szybko podana po ogłoszeniu powrotu Yellowstara do Europy.

Czyżby Francuz miał powrócić do swojej dawnej drużyny?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi, plotki, reakcja społeczności esportowej League of Legends sugerują, że może tak się wydarzyć. A jakie wasze jest zdanie na ten temat?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]