League of Legends r.

True Damage Akali to… pierwszy zespół Akali?

Jeżeli Akali otrzyma skórkę True Damage, będzie to jej trzeci skin w ciągu roku (K/DA, PROJECT, True Damage). Wielu graczy jest z tego powodu bardzo niezadowolonych, a inni... próbują wyjaśnić.

Jedno z takich wyjaśnień zasugerował użytkownik Reddita o nicku addurn. Zwrócił on uwagę na informacje z lore skórki K/DA Akali.

Przypomnijmy je:

  • Akali to najmłodsza i najnowsza członkini zespołu K/DA.
  • Została odkryta, gdy miała 15 lat – bitwa na rymy, w której brała udział, zyskała popularność w sieci.
  • Nie podpisała kontraktu z wytwórnią, dopóki nie została znaleziona przez Ahri na portalach społecznościowych.
  • Jej ulubiona potrawa to pikantne ramyum.
  • Akali nadal regularnie rapuje na ulicach, by ćwiczyć teksty.
  • Jej chiński znak zodiaku to wół.
  • Zna języki angielski, koreański i japoński.
  • Jej rodzina prowadzi dojo sztuk walki. Ona jednak opuściła je i została artystką. Nadal potrafi posługiwać się kamą.

Akali często występuje pośród ulicznych artystów w miastach, które odwiedza. Łącząc sztuki walki ze wspaniałym wyczuciem rytmu, zachwyca publiczność swoimi odważnymi tekstami i wyjątkowym stylem punka ninja. Przed zdobyciem sławy występowała na ulicach i powraca do korzeni, gdy tylko może. Jej niesforne włosy oraz dziki charakter natychmiast uczyniły z niej ulubienicę fanów K/DA.

Z biografii K/DA Akali wynika, że przed wstąpieniem do zespołu już występowała jako raperka – choć była nieco mniej popularna. Wspomniany użytkownik zasugerował, że zespół True Damage to właśnie ten, z którym Akali działała przed rozpoczęciem współpracy z K/DA. Przy okazji warto tutaj wspomnieć, że gracze podejrzewają, że band True Damage będzie właśnie rapował.

Inni jednak twierdzą, że to kontynuacja biografii Akali – być może odeszła ona z K/DA (niektórzy nawet sugerują, że zdradziła Ahri, Kai’Sę i Evelynn), by kontynuować karierę z innym zespołem. Pojawiają się też pomysły, że została wręcz wyrzucona z K/DA.