League of Legends r.

TOP 5 najbardziej znienawidzonych przez nas postaci

Każdy z nas nie przepada za graniem przeciwko danej postaci. Są też jednak takie, których nie lubimy posiadać w swoim własnym zespole. Zapraszamy na TOP 5 najbardziej znienawidzonych postaci!

Miejcie na uwadze, że każdą postać można skontrować lub zwyczajnie wyuczyć się gry przeciwko niej. Artykuł zawdzięczamy jednak wielu donośnym skargom podirytowanych graczy.

Yasuo

Chyba nikogo nie zadziwiła jego obecność w tym zestawieniu. Ciągłe ruchy, niemal stała tarcza i ściana blokująca Wasze umiejętności. Czego jednak najbardziej w nim nie lubimy? Zazwyczaj tego, gdy znajdzie się w naszym zespole. Czy u przeciwników zawsze musi znaleźć się ten lepszy?

Vayne

Próba zabicia całego przeciwnego zespołu nie uda jej się, jednak zawsze musi tego spróbować. Biedni bohaterowie wsparcia stanowczo na tym cierpią, gdyż to właśnie oni oskarżani są o brak pomocy. Nie można jednak zaprzeczyć: postać ma ogromny potencjał, którego większość graczy nie jest w stanie wykorzystać. Szkoda.

Riven

Jak zbliżyć dystans, zabić, uciec i przeżyć? Zagraj Riven! Nie powinniśmy jednak na siłę próbować unosić gry na swoich barkach, gdyż może to skończyć się tragicznie. Ciekawostka – gracze najczęściej opuszczają mecz jako właśnie ona!

Camille

Nerfy w jej stronę kompletnie nie zmieniły jej sytuacji. Camille cały czas sieje postrach wśród przeciwników, o czym świadczy jej wysoki współczynnik banów w stosunku do rozegranych gier. Tarcza, świetny ult (który wręcz zapewnia zabójstwo) i ciągła możliwość ruchu, dzięki łańcuchom zapewniają jej kolejne miejsce w tym zestawieniu.

Soraka

Nagrodą za dobrze rozegraną akcję powinno być obicie wroga, lub nawet zabicie go. Soraka jednak na to nie pozwala i skutecznie leczy sojuszników. W późnym etapie gry przy jej dobrym pozycjonowaniu, ich śmierć jest wręcz niemożliwa. Wee woo, wee woo…

Zgadzacie się z zestawieniem graczy? Może jednak kompletnie nie rozumiecie ich problemów? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.