League of Legends r.

To już pewne? Leak splash arta Spirit Blossom Yone. W plikach gry znaleziono interakcje z nim

Okej, obiecuję, to już ostatni artykuł z domniemaniami na temat Yone! Jego wydanie jest wręcz w 99% pewne.

Splash art Spirit Blossom Yone

Jest to jednak wyciek. Nie mamy pewności, czy jest to oficjalny splash art Spirit Blossom Yone. Biorąc pod uwagę to, jak wiele ma motywów wspólnych z ujawnionymi 7 lipca skórkami z serii Spirit Blossom (w dodatku jest to zupełnie nowa seria skinów), wygląda na bardzo, ale to bardzo prawdopodobny.

Więc to jednak Yone. Wychodzi na to, że zostanie on wydany w trakcie trwania eventu Spirit Blossom Festival.

Splash art Spirit Blossom Yone - leak

Skąd wiemy, że to Yone?

Choć nie jest to oficjalna informacja, są dwa elementy, które wręcz potwierdzają, że jest to Yone.

Krótko przedstawmy najpierw lore całego Spirit Blossom Festival. Jest to wydarzenie, które rozpoczyna się w nocy, gdy kwitną kwiaty ducha. Pozwalają one skontaktować się żywym z ich martwymi bliskimi. Przez wiele lat po najeździe Noxusu na Ionię kwiaty ducha nie kwitły… do czasu.

Na splash arcie Spirit Blossom Yasuo widzimy, że podjął się on kontaktu ze swoim zmarłym bratem. Przed jego nogami znajduje się czajnik z dwoma filiżankami i prawdopodobnie opakowaniem herbaty ducha – tej samej, która pojawia się w opowiadaniu “Nieprzemijalność“. Duchy i śmiertelnicy spotykają się ze sobą podczas wspólnego picia specjalnej herbaty.

Na splash arcie Yasuo definitywnie nie jest sam. W odbiciu widzimy niebieską, “duchową rękę”, która sięga po uchwyt od czajnika. Gdy się dobrze przyjrzycie, zauważycie, że wystaje ona z szerokiego rękawu z ozdobnym, złotawym mankietem. Dokładnie takim samym, jaki ma ujawniony Yone.

Zgadza się również miecz widoczny w odbiciu wody. To nie jest miecz Yasuo. Spójrzcie w szczególności na element nad rękojeścią – miecz Yasuo jest tam lekko zakrzywiony, a Yone – posiada widoczne wcięcie w kształcie koła. Miecze różnią się między sobą kolorami – być może dlatego, że jest to wymiar duchów.

Interakcje z Yone

W aktualizacji PBE z 7 lipca pojawiły się nowe pliki związane z nadchodzącymi skórkami Spirit Blossom. W szczególności interesujące są te należące do Thresha.

Tytuły dwóch z nich to “Play_vo_ThreshSkin17_FirstEncounter3DYoneSkin01_0″ oraz “Play_vo_ThreshSkin17_FirstEncounter3DYoneSkin01_0″.

Warta 1820 RP legendarna skórka Spirit Blossom Thresh najwidoczniej ma coś do powiedzenia Yone – prawdopodobnie zarówno jego bazowej formie, jak i tej ze skórką.

 

Aktualizacja: dodaliśmy tłumaczenie ujawnionych linii dialogowych.

“Nie martw się, Yone. Twój młodszy brat też jest ze mną bezpieczny”.

“Najstarszy syn przyćmiony przez młodszego brata. Jak mogłeś spocząć w pokoju?”