League of Legends r.

Tiltowanie Threshem

Lubicie tiltować swoich przeciwników? Macie jakieś sposoby, by ich zdenerwować? Zobaczcie jak zrobił to Thresh w czasie jednej z gier. Tiltowanie wyglądało na całkiem udane. 

Tiltowanie

Pewnie większość Was wie, jak trudno jest grać, gdy dopadnie nas tilt. Zaczynamy się denerwować, coraz więcej umiejętności okazuje się chybiona, a przeciwnik dodatkowo podpuszcza nas, byśmy chcieli go zabić. Decydujemy się na to pełni irytacji, co kończy się kolejną nieudaną akcją.

Poniższy filmik na Reddicie pojawił się w temacie o tytule “How to tilt a Lux”. Więc już po tych słowach wiemy, czego mniej więcej możemy się spodziewać. Oczywiście nie jest to poradnik, ani cała gra, w której minuta po minucie jednego z graczy dopadało zjawisko tiltu. Jednemu z głównych bohaterów nagrania – Threshowi – wystarczyło do tego mniej niż 60 sekund.

Jak to zrobił? I czemu po tak krótkim czasie jego przeciwniczka – Lux – najpewniej była mocno poirytowana aż do końca gry? Zobaczcie sami.

Tiltowanie Threshem

Jak widać zagrania Lux były z czasem coraz bardziej niecelne. A może to Thresh tak świetnie przewidywał jej ruchy? Oceńcie sami w komentarzach.