League of Legends r.

The Art of League of Legends – oficjalny artbook

The Art of League of Legends jest najnowszym oficjalnym artbookiem zawierającym grafiki niektórych postaci. Czy warto po niego sięgnąć?

gnar

Nareszcie światło dzienne ujrzał nasz oficjalny artbook League of Legends. Możemy w nim nie tylko podziwiać przecudne moim zdaniem grafiki, ale również przeczytać o wielu ciekawostkach dotyczących różnych championów.

Wydanie papierowe zostało opublikowane jedynie w języku angielskim i chińskim, przez co niektórzy mogą poczuć się zniechęceni barierą językową. Jednak patrząc na współczesną uniwersalność tych języków wśród społeczności graczy, można uznać to za dobre rozwiązanie. Całość publikacji jest zapełniona przez 272 kolorowe strony. Książka ta jest oznaczona jako tom 1.1. Oznacza to, że możemy się spodziewać kolejnych części. Kiedy to nastąpi? Raczej nie wiadomo.

The Art of League of Legends

ekko

Gdzie można się zaopatrzyć w to cudo? 

Opcje są dwie:

  • Zakupić wersję drukowaną (cena za zwykłą książkę 75,00 €, a za edycję kolekcjonerską – 150,00 €). – click
  • Zobaczyć za darmo udostępnioną jedynie w wersji online, gdzie dostępna jest również polska wersja językowa. – click

Osobiście uważam, że jak na takie przedsięwzięcie postaci ukazanych w książce jest za mało. Jednak skoro tylko tyle wątków zajmuje niecałe 300 stron, to strach pomyśleć jak obszerny bądź spłycony byłby egzemplarz ze wszystkimi postaciami. A czy Wy jesteście pod wrażeniem? A może przeglądając strona po stronie poczuliście rozczarowanie? Planuje ktoś zakup wersji papierowej? Podzielcie się Waszą opinią poniżej. 🙂