r.

Tajemniczy N’Zoth ujawniony!

N'Zoth, jedno ze starych bóstw było owiane tajemnicą. Blizzard pokazuje dzisiaj jego "twarz"!

W niedawno ogłoszonym dodatku, Whispers of the Old Gods, Blizzard wymienił 4 bóstwa, które będą jego częścią. Wśród nich jest Yogg-Saron, C’Thun, Y’Shaarj oraz N’Zoth. Ten ostatni w World of Warcraft pozostał dość tajemniczy w porównaniu do Yogga i C’Thuna, których gracze mieli okazję pokonać w świątyni Ahn’Qiraj oraz Ulduar. Teraz już przynajmniej wiadomo mniej więcej jak on wygląda.

Czym jest N’Zoth?

Według historii, N’Zoth jest bóstwem mieszkającym w głębinach oceanu. To z nim Królowa Azshara nawiązała kontakt po zniszczeniu Well of Eternity. To on był odpowiedzialny za zepsucie Nelthariona, który stał się Deathwingiem i siał terror po całym Azeroth. Prawdopodobnie stał też za Emerald Nightmare; pociągał za sznurki i sterował Xaviusem według swojej woli.

Sprawdź, jakie karty zostały już opublikowane tutaj: Click!

nzoth

To tyle z fabuły. A jakich kart możemy się spodziewać? Prawie na pewno pojawi się N’Zoth, oprócz niego jest szansa na Azsharę i Xaviusa jako “jego” stronników. Według zapowiedzi, najwięcej “przyjaciół” przyprowadzi do karczmy C’Thun, więc inni mogą mieć ich mniej; nic obecnie jeszcze nie wiadomo, więc pozostaje nam czekać! 🙂 /

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]